Greitas vaizdo matavimo aparatas, paviršiaus skenavimo matavimo mašina, 3D optinė paviršiaus skenavimo mašina

1.Didelio sriegio skaičiavimas, didelis skaičiavimo greitis.
2.Sparnios prieigos prie dalių taško debesies duomenų paviršiaus
3.Kultūros relikvijų nuskaitymas ir 3D rodymas

Informacija apie


A. Sistemos taikymo sritis

Atvirkštinis dizainas : greita prieiga prie dalių taško debesies duomenų paviršiaus, pastatyti trijų matmenų matematinį modelį, kad būtų pasiektas produkto greito dizaino tikslas.

Produkto testavimas . Gaminio linijos produktų kokybės kontrolė, formos ir padėties dydžio aptikimas, ypač tinka greitai ir tiksliai nustatyti sudėtingą išlenktą paviršių, gali aptikti liejinius, kaltines, štampus, pelenus, plastiką, medieną ir kitus gaminius.

Kitos programos: kultūros relikvijų nuskaitymas ir 3D rodymas, nenormalūs dantų pataisymai, plastikinė chirurgija ir viršutinė paviršiaus operacija.

QQ 截图 20170630093054.jpg

B. Produkto technologijos pranašumas

Išplėstinė branduolio technologija. Priėmus tarptautinę pažangią heterodino daugiasiferencinę fazių perjungimo 3D optinę matavimo technologiją, dauguma objektų be paviršiaus purslų apdorojimo gali būti tiesiogiai nuskaitomi ir gali nuskaityti spalvingus net juodus objektus.

Didelis matavimo greitis: daugiataupis skaičiavimas, didelis skaičiavimo greitis. Bendras nuskaitymo skaičiavimo laikas yra 2 ~ 4 sekundės, kuris gali siekti 1.3-4.000.000 taškų.

Matavimo plotis yra reguliuojamas: pagal vartotojo reikalavimus, turintis vieną ar daugiau objektyvo grupę, kuri gali pasiekti įvairius matavimo lygius, vieno matavimo plotis: 32 mm × 24 mm ~ 1000 mm × 1000 mm.

Automatinis susiuvimas: universalus atitikimas nuskaitymo procesui, automatinis susiejimas, remiamas pagal orientyrą ir išmatuotos ruošinio savybės.

Pasirinkite nuskaitymo būdą: nuskaitykite naudodami didelį efektyvumą, palaikykite rankinio pasirinkimo nuskaitymą, padidinkite skenavimo greičio efektyvumą ir po apdorojimo.

Spalvų skenavimas: skenuojant 3D objektų formą tuo pačiu metu, taip pat gali nuskaityti ir išeiti tekstūros informaciją.

Turtinga pašto apdorojimo funkcija: taškų debesys optimizuoja triukšmo mažinimą, sintezės taško debesis sutaps (ištrina persidengiančią paviršių), taško debesis automatiškai apdoroja po apdorojimo funkcijas, pvz., Pildo skylutes, trikampį.

Turtinga analizės funkcija: su taško debesis diapazonas, įvairių koordinačių transformavimo, elementų montavimo, visų rūšių kampo ir dydžio analizės funkcija.

Atlikite įvairių duomenų išvesties sąsają: taško debesis (ASC, IGS), trikampio tinklelio (STL), tekstūros žemėlapis (OBJ).

Išsamūs duomenys. Turite optinio zondo funkciją, gali būti patogu kraigo, skylės vietos matavimui.

Produkto našumas yra stabilus: dešimtys vietos ir užsienio vartotojams patvirtino, kad jo veikimas yra stabilus. Įtraukta keletas vietinių karinių naudotojų (Kinijos skrydžio bandymų akademija, Kinijos lėktuvo jėga, sudėtinė medžiaga, 43 mokslinių tyrimų institutas ir kt.); Europos ir Jungtinių Valstijų universitetai (NEWCASTLE universitetas, Glazgo universitetas, Purdue universitetas ir kt.), Vidaus universitetas (Tsinghua universitetas, Harbino pramonės universitetas, Nanjing aeronautikos ir kosmonautikos universitetas ir kt.).

Techninė pagalba: Nepriklausomi tyrimai ir plėtra, užsakomoji plėtra yra lanksti; Stiprus aukščiausios techninės komandos tyrimas ir plėtra, kad galėtumėte pateikti išsamius sprendimus ir technines rekomendacijas.

QQ 截图 20170630093210.jpg

C. Parametrai

TIPAS

XTOM


Matavimo diapazonas

400mm * 300mm

Matavimo parametrai

Matavimo tikslumas

0.01mm

Dot žingsnis

0.2mm

Matavimo atstumas

850 mm

Matavimo gylis

> 300 mm

Fotoaparato parametrai

Kilmė

Vokietija

Kiekis

2

Sąsajos tipas

Gigabito tinklas

Fotoaparato vaizdo elementai

2,3 milijono taškų ( 1920 pikselių × 1200 pikselių )

Objektyvo židinio nuotolis

25 mm

D. Darbo aplinka

- Matavimo metu užtikrinkite įrangos įrangos tikslumą ir patikimumą.

- Maitinimas: AC 220V plius arba minus 10% 50Hz + 2% (patikimas įžeminimas);

- darbo temperatūra: 0 ℃ -40 ℃;

- Kalibravimo temperatūra: 20 ℃ ± 2 ℃;

- santykinė drėgmė: ≤ (70 ± 10)%;


Kaip vienas iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų aukšto tikslumo greitai vaizdo matavimo mašina, paviršiaus nuskaitymo matavimo mašina, 3d optinio paviršiaus nuskaitymo aparatas, čia laukiame jūsų kontakto.
Hot Tags: Greitas vaizdo matavimo aparatas, paviršiaus nuskaitymo matavimo mašina, 3d optinis paviršiaus nuskaitymo įrenginys, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didelis, pirkti, tikslumas
Tyrimo