Cilindriškumas matavimo priemonės, cilindro formos aptikimo

Cilindriškumas matavimo priemonės, cilindro formos aptikimo
Pokalbis dabar
Informacija apie

Kaip viena iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų didelio tikslumo Cilindriškumas matavimo priemonės, cilindro formos aptikimo, tai yra čia laukia jūsų kontakto.

Naudojimas:
Leadsy serijos cilindro formos matavimo mašinos, yra dažniausiai naudojamas matuoti besisukančių kūno ruošinių, kurių įvairių paviršių yra reguliariai ar nereguliariai, nuolat arba su pertraukomis, pavyzdžiui, jų apvalumas, Cilindriškumas, tiesiškumas, Dośrodkowość, coaxiality, plokštumas, lygiagretumas, statmenumas, paviršiai banguotumas ir pan. Be to, spektrinė analizė, bangų aukštis analizė, shafts'curvature analizė ir šokinėti asortimentas analizė gali būti atlikta ant mašinos.
charakteristikos:
1. statinis dujų guolio struktūra yra naudojama ant didelio tikslumo rotarymeasurment platforma, kuri negali pagrindinio suklio mašina įtakos nusidėvėjimo, todėl jos tarnavimo laikas bus pratęstas.
2 Kaip duomenų įsigijimo, tiksli apskrito grotelės iš Heidenhain įmonės Vokietijoje, taip pat dėl technikos importuoti, yra realizuotas.
3. Mašinoje yra sukonfigūruotas su įvairių specifikacijų ir ilgio rubino probes.Furthermore, specialūs zondai ir armatūra gali būti sukurta pagal kliento poreikius.
4. Mašina turi galingą analizės funkcija, pavyzdžiui, tiesiškumas, cilindro formos, plokštumo, paralelizmas, coaxiality, Koncentryczność, banguotumas ir bangų aukščio analysis.It gali analizuoti dažnio spektrą dalis paviršiaus būklę ir pagaliau ir bangų amplitudė gali būti pasiūlyta.

Tyrimo