Namuose > Naujienos > Turinys

KMM VIBRACIJOS GYDYMO METODAS

Jul 26, 2016

Vibracija yra vienas iš pagrindiniai faktoriai, įtakojantys matavimo mašina tikslumo ir stabilumo, dėti CMM užtikrinti pakankamai tikslumą, jums reikia sukurti tinkamą aplinką matavimo mašina.


Jei CMM diegimo tais atvejais, kai yra smarkiai įtakoti vibraciją, mes linkę priima fondo gydymo (nuožulna, izoliavimo tranšėjos) būdas, tačiau išskyrimo metodas yra akivaizdus trūkumas (pavyzdžiui, CMM tikslumo produktų negalima, ir naudojant aplinkoje, jei vartotojas grindų akivaizdžiai negali priimti pamatų schema), atsiradimas sklendės mechanizmas buvo sudarytas fondas vibracijos izoliacijos nepakanka.


Nano tikslumo autonominė konstrukcija patentuotą technologiją--CMM sklendės mechanizmas. Paprastas ir patogus montavimas. Pateikimo gumos padas viršutinių ir mažesnis slopinimas gumos bloko masę, įterpdami dviejų įterpti vienas į kitą naudojant aukštyn ir žemyn vadovas žinutes užtikrinti vietą. Keturias skyles su sriegi ant dviejų matricos pagrindo gali būti prijungtas prie slopinimo CMM arba žemės. Keturkampis turi vadovas ramstis, kuris gali veiksmingai užkirsti kelią nuversti arba apsivertus transporto priemonei dėl vienašalių jėga slopintuvai.