Namuose > Naujienos > Turinys

NAUDOJIMAS, CAD, KOORDINUOTI MATAVIMO APARATAS

Jul 29, 2016

bridge cmm

Koordinačių matavimo mašinų buvo plačiai naudojamas pelėsių, aviacijos ir automobilių gamybos pramonės. Koordinačių matavimo mašinų CAD taikymo naudojant programinės įrangos, sukurtos iš kompiuterio vykdyti pažangiojo vertinimo testas.

Koordinačių matavimo mašinų buvo plačiai naudojamas pelėsių, aviacijos ir automobilių gamybos pramonės. CAD programos koordinačių meThis bandymo metode yra matavimo modelis CAD programinė įranga nėra tikrasis artefaktus. Gerokai sumažina aptikimo scenos su faktinėmis bandymų tikslas, ir gali ne tik pagerinti aptikimo efektyvumą, bandymo ištekliams taupyti bet sumažinti darbo intensyvumą.

coordinate measuring machine cmm

CAD, naudoti atvirkštinės inžinerijos išvestyje. Atgalinė inžinerija yra procesą parengti brėžinius arba reikiamus duomenis pagal darbo dalių, palyginti su tradicinius technologijos procesus, kurie padaro pagal brėžinius ar svarbūs duomenys apie darbą vnt. Atvirkštinės inžinerijos, pirmą kartą pirmiau yra naudoti trijų koordinačių matavimo aparatas tiksliai išmatuoti formų pavyzdžių, ir tada naudoti CAD funkcijų susidoroti su išmatuotais duomenimis, ir tada sukurti vieną ar kelis CAD duomenų failo formatas.

measuring system

Nano tikslumo konfigūraciją CMM turi stiprią funkcija CAD programinė įranga, kuri importuokite CAD modelį reikia matuoti, ir jis gali dirbti autonominiu režimu atidaryti programinė įranga savarankiško mokymosi funkciją, sistema automatiškai generuoti matavimo programa, ji taip pat gali būti imituojamos matavimo, sužinoti operacijos klaidų procesas matavimo kelią ir rinkti taškus ir keisti programą. Daromą matavimą galite sumažinti galimų problemų ir gali ne daugiau garantuoti saugumą atliekant matavimą.


Trys koordinuoti matavimo aparatas kaip savotiškas bendras matavimo mašinų, nes jis yra didelis matavimo tikslumas ir efektyvumas ir patogu dirbti. Būtų galima suprasti internete matavimas. Ir CAD funkcijų, atneš trijų koordinačių matavimo mašina daugiau vietos.


E-mail:2972853095@QQ.com