Namuose > Naujienos > Turinys

Priežastys, kodėl Prekės strigti Tuo Brazilijos Custom (II)

Jan 12, 2017

3. ŽEMĖLAPIS

Ministerio da Agricultura, PECUARIA E Abastecimento, kuris yra Portuguesefor Žemės ūkio ministerija, gyvulininkystės ir tiekimo, mapa, yra reguliavimo agentūra atsakinga už prekių gyvulinės ir augalinės kilmės importą. Kaip ir sveikatos produktų ar kosmetikos importo atveju, tokių prekių importui yra taikomos importo licencijų, kuri yra reikalinga išvalyti prekes Brazilijos papročius.

Įmonė importuoja prekes iš gyvulinės ir augalinės kilmės, turi būti registruotas mapa. Norėdami užsiregistruoti būtina pateikti šiuos dokumentus SIF, Federalinės inspekcijos tarnyba:

• Kopijuoti įstatų

• Kopijuoti CNPJ kortelės

• Registracija bendrovės formą

• Importuotojas deklaracija tinkamas sąlygas produktų sandėliavimas

Jis taip pat yra PIP agentų atsakomybė prižiūrėti, ar prekių gyvūninės ir augalinės kilmės importo buvo teisėtos. Šie atstovai ypatingą dėmesį į tai, ar buvo laikomasi sanitarijos reikalavimų, nes jie gali pakenkti Brazilijos sektorius, susijusius su gyvūnų ir daržovių.

Taip pat atsižvelgiant į MAPA patikrinimo yra pakuotės arba padėklai, kad atėjo su prekėmis. Vežant prekes medines dėžes, pavyzdžiui, bus reikalaujama fumigacijos sertifikatas arba terminis apdorojimas sertifikatas.

4. INMETRO

INMETRO reikalauja, kad kai kurie produktai, kuriuos galima rasti šiame straipsnyje, gali būti patvirtintas tam, kad būtų parduodamos Brazilijoje, o tie patys reglamentai taikomi importuojamoms prekėms. Šiuo atveju, produktas arba turi būti sertifikuota pagal:

• Užsienio reguliavimo agentūra, kuri yra pripažinta INMETRO

• INMETRO, atplaukus į Braziliją

Visiems produktams, kuriems taikomas privalomas sertifikavimas INMETRO, specialus leidimas yra reikalingas tam, kad juos importuoti. Visais atvejais, esančių reglamento numerį 354 INMETRO A Declaração de Liberação punktas IMPORTACAO de Produtos, portugalų deklaracijos dėl išleidimo į produktų importo, turi būti prašoma iš INMETRO.

5. Mokesčių auditorius Brazilijos Federacinės pajamos

Receita Federalinis do Brasil, kuris yra Brazilijos federalinė Pajamos, yra atsakingas už vykdymą muitinės taisykles. Šiuo tikslu mokesčių auditorius Brazilijos Federacinės Pajamos taip pat leidžiama prižiūrėti bet kokių prekių į Braziliją importą ir todėl gali pasinaudoti bet kokias prekes, jei jie supranta, kad yra kažkas negerai su tuo, kaip prekės buvo nuspręsta, ypač į iškrovimo procesą, net jeigu pateiktas importuotojo dokumentai buvo tvarkingi.


Pastaba: Straipsnyje pakartotinį įrašą iš Realogistics

http://www.realogistics.com/index.html