Namuose > Naujienos > Turinys

SKIRTUMAS EBTWEEN VISIŠKAI AUTOMATINĮ IR PUSIAU AUTOMATINIS CMM

Jul 22, 2016


Iš tiesų, trys CMM, gali būti suskirstyti į visiškai automatinis, pusiau automatinis ir rankinis tipas. Automatinis visiškai kontroliuoja kompiuteris, o vadovas yra visiškai kontroliuojamas dirbtinis. Ir pusiau automatinis be visiškai automatinis rotacinis adata galva ir kontrolės sistemą, Taigi, kol kai reikia transformuoti adata kampu, jūs turite rankiniu būdu pakeisti zondą kampas. Leiskite mums žinoti apie pusiau automatiniai ir automatiniai skirtumas!


A. kainos skirtumas

Pirkėjo požiūriu pirmasis susirūpinimą turėtų būti kainų skirtumas, pusiau automatiniai CMM zondo galvutė skiriasi nuo tai visiškai automatinis tie. Vadove yra pigiau nei Automatinis...

B. matavimo tikslumas

Palyginti su kaina, matavimo tikslumas yra viena iš vertybinių popierių, kurie gali išbandyti produkto ar kvalifikuotas, kad didesnis tikslumas gali būti geresnė kokybė. Pusiau automatiniai, reikia dirbtiniai reguliuoti bandymų, gali turėti tam tikrų klaidų į vertinimo procesą. Visiškai automatinis visiškai kontroliuoja kompiuteris, o tai labai sumažina žmogaus klaida. Taip gana Automatinis CMM tikslumas yra didesnis nei jis pusiau automatiniai CMM.

C. gamybos efektyvumo

Įmonės šaknys yra efektyvumo išskyrus kokybę. Visiškai automatinis CMM valdo kompiuterio procesas matavimo, kurį tiesiog reikia inžinierius nustatyti prie kompiuterio ir įdiegti programą. O pusiau automatinė CMM yra ne, dėl rankiniu būdu atliekamas tyrimas. Kaip ilgai, kaip reikia pertvarkyti zondo galvutė rankiniu būdu, tiek pusiau automatiniu CMM turi mažiau privalumų nei tie, kurie visiškai automatinis.

Pristatome skirtumas tarp pusiau automatinės ir visiškai automatinės CMM aukščiau. Tikrai negaliu pasakyti kuris yra geresnis, nes rinktis tarp visiškai automatiniai ir pusiau automatiniai lemia vien tik realios situacijos. Mes negalima apibendrinti.