Namuose > Naujienos > Turinys

VĖŽĖS PLOTIS IR CMM PALYGINIMAS


Matuoklis yra specialus įrankis pagamino kontroliuoti visų rūšių mechaniniai dydžio pramoninės gamybos įmonė, kuri tinka dėl masinės gamybos produktų, tokių kaip automobilių dalys, pakeisti profesinės matavimo įrankiai, pvz.,, suportaiprijungti, matuoklis poziciją matuoklis, ir tt. Galite atlikti toliau nurodytų priemonių: raktas yra aptikimo, būdingas aptikimo, funkcinis skylę aptikimo, didelės deformacijos sritis nustatymas per surinkimo procesas, prototipų surinkimas, anksti atitikimo nustatymas ir t. t. funkcija. KMM priklauso didelio tikslumo matavimo priemonė natūra, beveik visų dalių gali būti įvertinta, įskaitant matuoklio tikslumas taip pat reikia CMM paramos. KMM yra plačiai naudojamas matavimo prietaisų rūšies, tačiau CMMs dažniausiai nėra tinka internete matavimo. Šiuo metu kai kurie skirtumas toliau.

1. kaina. Vieną kartą investicijas, matuoklis yra mažesnis nei CMMs, bet galvoju per ilgą laiką, CMM sąnaudos yra mažesnės nei sąnaudų matuoklis. Matuoklio matavimo reikia, kad visus matavimo objektus modeliai, kaina yra labai aukšta. Ir CMM kartu su Lankstus stovas turi išlaidų pranašumai per ilgą laiką, nors pradinė investicija yra didesni ir turi tam tikrų kasdienio priežiūros išlaidų.


2. lankstus. Matuoklis yra savotiškas dalys ar surinkimo specialius matavimo įranga, dauguma nėra lanksti. KMM kartu su Lankstus stovas gali matuoti beveik visų rūšių dalis, lankstumas yra labai geras.


3. matavimo patogumui. Matuoklis patogumui yra labai geras, kuris tereikia įdėti dalys matuoklis. KMM kartu su lankstus rungtynių, kurias reikia nejudamų dalių, nustatyti koordinačių sistemos, programos, ir tt, tačiau matavimo patogumui, nešiojamas mašina labai atitinka matavimo patogumui.


4. tikslumo. Rungtynių tikslumas paprastai yra ±± 0,15-0,2 mm. Jei su Nonijaus stormačiu, tikslumo lygis yra iki ±0.1 mm. CMM tikslumas paprastai pasieksite mikronų lygio.