Namuose > Naujienos > Turinys

"Pagaminta Kinijoje" Rio olimpinėse žaidynėse

Aug 23, 2016

31th olimpinis uždarymo ceremonija yra švenčiama rugpjūčio 21 į Rio de Žaneiras, Brazilija. Mes turime 70 medalių iš viso ir mes didžiuojamės visiems sportininkams. Be to, MADE IN Kinija taip pat persmelkia šią olimpinėse žaidynėse. Ir dabar, leiskite mums sužinoti daugiau informacijos.

Padaryta smakro--metropoliteną

2015 m. lapkričio 90 metro specialų olimpinių žaidynių visi atvyko į Rio.

R & D ir "Olympic Metro" gamintojas yra CRRC Changchun geležinkelio transporto priemonių Co, Ltd Šis maršrutas suplanuotas vykdyti 300000 žmonių kiekvieną dieną, kuria trumpą laiką iš miesto į olimpines žaidynes pagrindinis plotas per pusvalandį. Ji taip pat skirta atsižvelgiant į vietos sąlygas ir eismo ratą įskrendantis, kurie sujungti Brazilijos kultūros elementus. "Olympic Metro" MTTP sukuria Kinijos serviso istorija užjūrio olimpinės žaidynės.

Pagaminta Kinijoje--oro-konteineris

Oro kondicionavimo įrangos atidarymo ceremonija svetainę, kuri gali turėti 82000 people--Maracana stadionas yra pagaminti Kinijoje.

Gree siūlo oro-konteinerių aptarnavimą olimpinių vietose ir kiti rėmimo projektai, tai taip pat reiškia, kad "Made in China" pasiekti persvarstyti ir tvirtinti socialinės atsakomybės ir išsamūs ir OCOG.

Pagaminta Kinijoje--saugumo kontrolės priemonės

Kinijos įmonių, Nuctech Co Ltd ir Dahua Technology Co, Ltd kt, garantą rentgeno tikrinimo įranga ir video stebėjimo gaminiai.

Rentgeno skenavimo įrenginius, veido atpažinimo technologija ir sferinį fotoaparatą suteiks saugumą olimpinių žaidynių.

Pagaminta Kinijoje--domofonas sistema

Olimpinių žaidynių atidarymo ir uždarymo ceremonijos, Buriavimas Žaidimai ir Olimpinio kaimelio domofonas sistema yra visos Kinijos.

Kinijos komunikacijos įmonių, Hytera ryšių Co, Ltd, numatyti 1200 skaitmeninio ryšio, organizacinis komitetas, ir taip pat su nepriklausoma intelektinės nuosavybės teises XPT sustiprintas virtualus klasteris sistemos.

Pagaminta Kinijoje--inžinerijos mašinų

Veiklos Olympic in˛inerijos ma inų daugiausiai ir didžiausio skalės Rio dalis kaime yra pagaminti Kinijoje.

Pagaminta Kinijoje--rungtynės įranga

Jinling sporto Co, Ltd numato 2016 Rio olimpinių žaidynių tinklinio rungtynės įranga.

Pagaminta Kinijoje - talismanai lėlės

2,5 milijono Rio Olimpinės talismanai, Vinicius ir atminimo ženklelius skristi iš Kinijos į Rio.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:overseas@cmm-nano.com