Namuose > Sprendimai > Turinys

Vibracijos gydymo metodas CMM II

Šiuolaikinės gamybos pramonės, trys koordinačių matavimo mašinų labiau taikomas gamybos procese, todėl produktas tikslus ir raktas palaipsniui pasikeitė nuo galutinį patikrinimą gamybos proceso valdymo kokybės. Dėl informacijos grįžtamąjį ryšį su laiku pakoreguoti parametrus perdirbimo įrangą, siekiant užtikrinti produkto kokybę ir gamybos proceso stabilumą ir padidinti gamybos efektyvumą.

renishaw probe head

Todėl, kad yra vis daugiau ir daugiau matavimo mašina applicated gamybos vietoje, vibracija tampa pasikartojanti problema. Nors vartotojai bandymo perdirbant, jei vibracijos bandymo duomenų trijų koordinačių mašinos yra diapazono, ji turi didelę įtaką matavimo tikslumą. Šiuo metu mes turime sukurti specialų bazę.

Vibracijos bandymo duomenys trijų koordinačių mašinos tai intervalas, šiuo metu matavimo priemonės įrengimo vietoje turi atitikti šiuos reikalavimus:

1. į visas puses, gradientas žemės paprastai yra mažesnis kaip 5 mm/m.

2. žemės guolis turi būti didesnis už maksimalaus svorio matavimo mašinos ir maksimalaus svorio matavimo dalių suma.

3. matavimo mašina vietoje montavimo turi be paviršinio aktyvumo ar lūžis

4. žemės taškų ir aplinkinių neapdoroti taškus turi būti išvalyti.

patent aibration cushion to reduce vibration

Mes taip pat galime suteikti CMM sklendės mechanizmas, kuris yra mūsų patentų (patento Nr. yra ZL 2014 2 0532122.0). Ši praktinė nauja technologija yra sklendės guminėmis tarpinėmis.

Ir ji gali sulėtinti vibraciją ir užtikrinti tikslumą, mašina.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:overseas@cmm-nano.com