Namuose > Sprendimai > Turinys

KMM automobilių gamybos naudojimas

Sparti pramoninės gamybos aplinkoje, R & D ir gamybos daugelio sudėtingų mechaninių dalių visus reikia tyrimų technologijas ir priemones, ypač preciziškumas mašinos mokslinių tyrimų, skaitmeninio valdymo staklių gamyba, auto dalys, gamyba, erdvėlaivių ir elektronikos pramonės augimas. Koordinačių matavimo mašinų, kaip vienas iš svarbi didelė tikslusis artėjimas, buvo daugiau ir labiau vertinami ir gamybos darbuotojai dėl jos patogu į trimatę erdvę dimensiją matmuo, kurį gali realizuoti on-line aptikimo ir automatinio matavimo.

Automobilių gamybos srityje, šiuolaikinės gamybos pramonės kokybės tikslas yra kuo daugiau išlaikyti dalių gamyba pagal projekto reikalavimus. Tačiau, jei, siekiant užtikrinti gamybos proceso ir dizainas, tai turi būti kontroliuoti gamybos procesą. Efektyviausias būdas kontroliuoti gamybos procesas yra tiksliai išmatuoti dydį, po gauti dydžio informaciją, analizę ir grįžtamojo ryšio duomenis, kad gamybos procese, siekiant nuolat gerinti produktų kokybę. Procesų valdymas yra pagrindinė tiksliai išmatuoti darbo vienetų dydį. Trys koordinačių matavimo aparatas yra vienas iš efektyviausių būdų tiksliai išmatuoti ir įvertinti dydžio duomenys. O galima vietoj įvairių paviršiaus matavimo įrankiai, matavimo Oblių, ilgalaikio arba užsakymą kartu brangus matuokliai ir tikslumą, matavimo įrankiai naudojimo instrukcija. Tokiu būdu žymiai sumažindama reikia atlikti sudėtingą transporto priemonių apžiūra. Trys koordinačių matavimo aparatas gali suteikti gamyklos produktų kontrolės, mašina kalibravimo, klientų kokybės ir kitų funkcijų ta kartu užtikrindama dydžio duomenis, pvz., gamybos proceso sąlygų naudingos informacijos procesų valdymo.

Kūno išvaizda yra labiausiai intuityvus ekranas transporto priemonių konstrukcija ir gamybos lygio. Ir didelio tikslumo kūnas yra gražios formos, laiko taupymo ir automobilių kokybės užtikrinimo. Kokybė vaidina lemiamą vaidmenį konkurencija. Todėl mes naudojame aukšto tikslumo, didelio efektyvumo trijų koordinačių matavimo mašinų įgyvendinti tikslumo bandymų analizuoti, interneto stebėjimo ir partijos stebėti auto pramonės gamybos.

Trys koordinuoti matavimo aparatas kaip naujas, veiksmingas tikslumo matavimo prietaisai turi labai gerai žinomų privalumų. Dabar, jis buvo plačiai naudojamas mašinų gamyboje. Ji tampa universali bandymo įranga šiuolaikinės pramonės patikros ir kokybės kontrolės.


Prašome pranešti man, jei klausimų ar patarimų

El. paštas: overseas@cmm-nano.com