Namuose > Sprendimai > Turinys

Priežastys ir sprendimai kovoti su CMM nustoti veikti (I)

Feb 23, 2017

Koordinačių matavimo aparatas (KMM) yra rūšies integruota produktų, kurie integruoti mechaninė, elektros ir programinė įranga, todėl galima kaltė apims įvairius aspektus, įvairiose srityse. Žemiau mes pateikiame sprendimus pagal iš pagrindinių priežasčių, CMM stabdymo darbo.

A. Temperatūra

1.Temperature yra didžiausias veiksnys įtakos matavimo mašina tikslumą.

2.In matavimo mašinų patalpoje, temperatūra didėja iš apačios į viršų. Ir tai keičia visą laiką. Taigi kiekviena ašis grotelės temperatūros ir dalys temperatūrų skirtumą turės įtakos matavimo mašina tikslumą.

3.Non-protinga temperatūros kontrolės metodas (atviru dangumi sąlyga tik tada, kai naudojant, netoli oro kondicionierius kuo greičiau išjungti mašiną) gali sukelti nestabilios patalpų temperatūrą. Temperatūra kinta visą laiką. Į nestabilioje būsenoje mašina, matavimo tikslumas bus labai prastas.

PH20 zondas su optinės sistemos

Sprendimai ir reikalavimai:

1.In matavimo įrangą, mes galime sureguliuoti įtakos temperatūros tiesine korekcija ir temperatūros korekcijos.

2.elektrinio įranga, kompiuterių ir kitų šilumos šaltinių turėtų išlaikyti tam tikrą atstumą su matavimo mašina.

3.It geriau rinktis dažnio konversijos oro kondicionierius, iš oro kondicionavimas pozicija turėtų būti pagrįstas planavimas. Vėjas iš oro sąlygos tiesiogiai pučia į matavimo aparatas yra draudžiama, nes viršutinė ir apatinė temperatūros skirtumo, turėtume padaryti oro kryptis yra aukštyn formuoti didelį ciklą, palaikyti patalpų oro temperatūros pusiausvyrą.

4.Open oro būklė, kai vyksta į darbą kiekvieną dieną ryte, uždarykite jį, kai išjungti darbo.

5.There turi būti šilumos išsaugojimas matavimo kambarys, kambarių durys ir langai turi būti uždaryti, sumažinti temperatūrą nuostolių, vengti saulės spindulių.

6.Strengthen į matavimo kambarys valdymą, neturi papildomų darbuotojų gyventi.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

E-paštas: overseas@cmm-nano.com