Namuose > Sprendimai > Turinys

Problemos ir vystymosi tendencijos nekontaktinis Matavimo metodas

A. Realaus laiko matavimas . Pramonės srityje, svarbu sumažinti išlaidas ir padidinti efektyvumą ir kokybę, todėl realaus laiko 3D matavimo laukas tapo problemų, kurias reikia išspręsti. Realaus laiko 3D formos matavimas gali realizuoti Ekranas ir 3D koordinačių matavimo sėkmingai gamybos kontrolės ir internetu kokybės aptikimo ir svarbiausia yra suvokti, didelės spartos interneto skaičiavimą.

B. tiems, kurie nėra dažytos su atspindimojo paviršiaus ir dažomo objekto formą galima tiesiogiai matuojamas ant paviršiaus. Tiems, atspindintis paviršius gali atlikti 3D formos matavimus , šioje srityje yra neatidėliotinas poreikis, tačiau beveik nėra tokie tyrimai šioje srityje. Pagal dabartinę matavimo technologijos matuojant atspindžio dėl pelėsių paviršiaus formos paviršiaus, paprašyta naudoti milteliniais dažais ant paviršiaus, ji bus sulėtinti matavimo greitį ir sumažinti matavimo tikslumą.

C. Siekiant nustatyti vertinimo standartą optinės sistemos tris matmenų matavimus. Turėtų būti įtrauktas svarbus standarto dalis:

1. dydis, paviršiaus šiurkštumo ir medžiaga tipinis mėginys komponentai;

2. matematinis modelis ir klaidų charakteristikos;

3. Matavimo greitis ir diapazonas;

4. Pakartojamumas ir vėl atsirado procesas;

5. Kalibravimo procesas;

6. Patikimumas vertinimas.

D. Didelis tikslumas didelis matavimo diapazonas. Dauguma matavimo sistema sukurs kompromisinį tikslumą pagal matavimo diapazone, tačiau taip pat reikia didelio tikslumo .

E. Matavimo sistemos kalibravimą ir optimizavimą ir jutiklių dizainą. Sistemos kalibravimas ir optimizavimas yra raktas siekiant pagerinti matavimo tikslumą.

F. Pabrėžkite scenarijus su užduočių apribojimus. Optimalus pasirinkimas įvairiose taikymo tikslais, nustatyti tikslą ir užduotį orientuotas matavimo sistema.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

E-paštas: overseas@cmm-nano.com