Namuose > Sprendimai > Turinys

KMM įtakos oro slėgio poveikį.

Sep 29, 2016

1. slėgio

Pagal įprastam darbiniam slėgiui, oro tarpas tarp oro guolių ir vadovas geležinkelių storis nustatomas, laboratorijoje, galinčioje užtikrinti geras pakartojamumasKMM. Jei oro tiekimo slėgis kinta, iš anksto priveržimo jėga oro guolio pakeitimas lems atitinkamai pakeisti be membranos plotas. Kai be membranos plotas tampa labai mažos, ten yra tam tikros trinties tarp oro guolių ir kreipiančiųjų bėgelių, kurie gali sukelti santykinis oro guolis kreipiančioji liniuotė trintis, kai mašinos veikia. Net rimtai gali sukelti zarysowań kreipiančiųjų bėgelių ir influent įrenginio našumą.

 Precision coordinate measuring machine(CMM)

2. pusiausvyra cilindro poveikis

Balanso cilindro naudojamas subalansuoti Z ašyje. Kai Z ašies svorio prilygsta traukiamąją jėgą iš cilindro oro slėgį, Z ašis bus išlaikyti pusiausvyrą. Kai baliono Traukos jėga yra mažesnė už sunkumą, visa balanso sistemą bus iš kontrolės. Z ašį, taip pat zondo galvutė nukris. Tai gali pakenkti zondas ir Z ašis. Todėl labai būtina užtikrinti tinkamą suspausto oro slėgis CMM.

 3D Measuring Machine

NorsMūsų įmonėėmėsi įvairių priemonių kontroliuoti neigiamas rezultatas svyravimas suspausto oro slėgį, siekiant užtikrinti, kad jūs galite naudoti su CMM paprastai prašome griežtai kontroliuoti oro slėgis CMM.Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com