Namuose > Sprendimai > Turinys

Įtaka nuskaitymo sukeltos CMM dinaminėms

Feb 16, 2017

01. dinaminėms barjerinis

Koordinačių matavimo mašinų (KMM) dinaminėms apriboja didelės spartos nuskaitymo tikslumas, trukdo Greitųjų skenavimo.

Nuskaitymo matavimas skiriasi nuo trigerio tipo , matavimo mašina paveldės inercinė apkrova, kad visame procese, dinamiškas spektaklis yra svarbesnis nei statinio vykdymo. Inercijos apkrova sukelia deformacijos matavimo mašina struktūra, ir tai yra sunku prognozuoti.

Tradicinė nuskaitymo sistema atitinka nuskaitymo tikslumą mažinant greitį, tai yra kompromisas metodas dinaminėms barjerą.

02. dinaminio Klaida

Nuskaitymo gali gaminti inercijos jėga, jei ne keisti inercijos jėga, sukels matavimo paklaida.

Atsižvelgiant į atskirų taškų matavimo, iš inercinės jėgos vaizdas nėra reikšmingas, bet kai skenavimas, greitinimo įtaka ir gautos inercijos apkrovos yra akivaizdūs. Su didinti greitį, pagreitį, taip pat didėja. Tiesą sakant, pagreitis didėja greičiau, tipiškas kreivės skenavimo kelio, iš pagreičio kitimo greitis yra pagreitis kv.

Pagal mažu greičiu būklės, inercijos jėgos įtaka gali būti nereikšmingas. Tie tradiciniai skenavimo sistemą be jokių dinaminės kompensacijos forma gali dirbti tik mažo greičio regione. Jei greitis didėja, ji taps pagrindiniai veiksniai, darantys įtaką matavimo rezultatus. Ir dauguma CMM yra naudojamas gamybos aplinkoje , matavimo laikas yra labai svarbus. Jei galite greičiau baigti matavimą, privalumas yra labai akivaizdus.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

E-paštas: overseas@cmm-nano.com