Namuose > Sprendimai > Turinys

Sukelia matavimo juosta ir kamuolys CMM įtaka

Dec 05, 2016

Matavimo juostos ir kamuolys yra pagrindinių dalių prijungimastrys koordinuoti matavimo aparatasjutiklio ir paviršiaus darbo paviršiai. Jei pasirinkote netinkamą matavimo juosta ir kamuolys specialias matavimo užduotis, tai gali lemti dėl netikslių matavimų rezultatai ir neatitikimai. Siekiant realizuoti CMM optimizavimo tikslumas, renkantis matavimo juosta ir kamuolys turi būti mąstantis.

1. roudness matavimo kamuolys

Dauguma CMM matavimo kamuoliukus priimti sintetinis Rubinas. Jos apvalumas klaida gali sukelti nuostolių tikslumas iki 10 %. Gamybos tikslumo lygis rubino kamuolys yra naudoti rūšį apibrėžti, matavimo rutulio dydis priklauso nuo jos giminaitis į didžiausias nukrypimas nuo tobulosios sferos. Dviejų dažniausiai naudojamų matavimo lygių yra 5 ir 10 klasės (sferiškumas klaida buvo 0,13 Umm ir 0,25 Umm). Nepaisant naudojant 10 lygio pakeisti klasės 5 galima įrašyti kai kainuoti, tačiau gali kelti pavojų 5:1, kuris yra bendrai priimtinose santykis CMM netikrumo ir formos tolerancija.

2. matavimo kamuolys medžiaga

Nors ruby yra dažniausiai naudojamas medžiagos matavimo kamuolys, bet kitos medžiagos gali būti tikslingiaukreipkitės į nuskaitymo. Veikiant nuskaitymo matavimas, matavimo kamuolys skaidrių palei darbo dalių, paviršius leis trinčiai. Kraštutiniais atvejais, dėl ilgalaikio poveikio gali sukelti dėvėti matavimo kamuolys (abrazyvinių nusidėvėjimą), arba darbo gabalas medžiagos nepriliptų prie matavimo ball(adhesion). Bet kuriuo atveju turės įtakos matavimo apvalumas matavimo kamuolys.

Įnuskaitymo, matavimokai kurios medžiagos, pvz., ketaus, abrazyvinių nusidėvėjimą paviršiaus gali atsirasti. Likusių smulkios dalelės gali sukelti nežymius įbrėžimus matavimo kamuolys ir darbo dalių paviršiaus, kad jos sudarytų maώψ plokπtumoje matavimo kamuolys. Tokių matavimų, cirkonis kamuolys, kuri yra didesnė kietumas yra geras pasirinkimas. Adhezijos dėvėjimąsi paprastai kyla, kai kamuolys medžiaga ir darbo dalių medžiaga, kuri yra cheminė trauka, kuri paprastai įvyko naudojant rubino kamuolys nuskaityti aliuminio darbo dalių. Gana minkštas aliuminio perkelsime iš darbo dalių matavimo kamuolys, kuris sukurs sluoksniu, danga ant kamuolio, taip sumažinant matavimo apvalumas ir tikslumo. Šiuo atveju, silicio nitrido kamuolys yra geresnis pasirinkimas, nes šios rūšies medžiagos su geras atsparumas dilimui, ir menkas afinitetas arba aliuminio.

3. flexure matavimo juostos

Matavimo tikslumas sumažina su ilgio matavimo juostos, todėl ilgai matavimo juosta nėra tinkamas matuoti visas funkcijas (iš tikrųjų, naudojant didžiausią sąstingis, trumpiausias galimas ilgio matavimo juosta buvo teisλs, kΰ reikia padaryti).

Nors plieno tinka, kad kai trumpas matavimo juostą, bet sunku lydinio yra geriausia medžiaga, kad matavimo juosta. Vis dėlto dėl sunku lydinio tankis yra didelis, todėl jis neturėtų būti naudojamas ilgas matavimo juostos. Keramikos matavimo juosta paprastai galima matavimo užduotis, prašyti gera tvirtumo ir mažo svorio. Be to, anglies pluošto dažniausiai gali būti naudojami atlikti ilgai matavimo juosta.

4. šilumos stabilumą

Temperatūros svyravimai gali sukelti daug CMM klaida. Pasirinkti atitinkamą plėtinį matavimo juostos medžiagos, galite gauti geriau stabilumo su sąlyga, kadaplinkos pokyčių, ir užtikrinti geresnį suderinamumą matavimo rezultatai.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com