Namuose > Sprendimai > Turinys

Temperatūros ir drėgmės įtaka į KMM

Sep 07, 2016

Normalią darbinę temperatūrą, trys koordinačių matavimo machine(CMM) yra 20 ℃±2 ° c, o drėgmė yra 40 % - 70 %. KMM temperatūra didėja iš apačios į viršų, o temperatūra keičiasi kiekvieną akimirką. Todėl kiekvienai krypčiai grotelėmis temperatūros ir dalių temperatūros skirtumas turi įtakos trys koordinuoti matavimo mašinų matavimo tikslumas. Iš tiesų, jei drėgmė yra per didelis, tai blogai korozi¹kai slankiojo bloko ir kai kurių pagrindinių komponentų matavimo mašina, kuri gali tiesiogiai pakenkti priemonė. Todėl mes kiek įmanoma užtikrinti vidaus temperatūra ir drėgmė valdyti normalus, siekiant padidinti tikslumą ir trys koordinačių matavimo mašina.

 NANO Metrology is a manufacturer of Precision measuring machine

Trys koordinuoti matavimo aparatas kaip savotiškas tikslumo matavimo priemones, laiku priežiūra gali prailginti tarnavimo laiką mašinoje gali užtikrinti tikslumo ir sumažinti procentas.

Trys koordinačių matavimo aparatas yra griežtų aplinkos, todėl reikia griežtai kontroliuoti kambario temperatūros ir drėgmės.

Dujų guolių CMM yra niekada dėvėti struktūrą teoriškai, tačiau jei oro išteklių nėra švarus, t. y. su aliejumi, vandens arba nešvarumų, kurie gali sukelti dujų guolių blokuoti, rimčiau dujų guolių ir plaukiojantieji geležinkelių nulio. Todėl turėtume reguliariai tikrinti mašinos oro ir vandens nutekėjimo, reguliariai valykite filtrą ir aliejaus-vandens separatorius. Oro šaltinis taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į oro kompresoriaus arba dujų tiekimo gasholder taip pat reikia reguliariai tikrinti.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:overseas@cmm-nano.com