Namuose > Sprendimai > Turinys

Kalibravimo rezultatai sukelia CMM zondas kontrolės įtaka

Sep 01, 2016

Zondo sistema yra pagrindinė dalis ir trys koordinačių matavimo machine(CMM), kuri daugiausia naudojama priemonė darbo dalių paviršiaus. Ir jis uždarytas santykiai su darbo efektyvumą ir tikslumą, trys koordinačių matavimo aparatas. Kur yra pažangių matavimo gūžė, nėra jokių neįvykdyti funkcijos CMM.

KMM zondo kalibravimas turi du pagrindinius tikslus: gauti kompensaciją skersmuo rubino Plunksna ir nustatyti ryšį tarp kitu kampu matavimo plunksna tiksliai. Ėmiklio kalibravimo tikslumas tiesiogiai įtakos kalibravimo tikslumui. Zondo kalibravimas, trys koordinačių matavimo mašinų inspektorius turėtų atkreipti dėmesį į tolesnių problemų:

1. pasirinkite tinkamą matavimo Plunksna ir pratęsimo, bendra naudoti 4 * 30 lazdelių be plėtinio. Tvirtai įdiegti Plunksna ir rutulys, valyti adata ir rutulio bevandenis alkoholio.

2. po zondo kalibravimas, zondo kalibravimas tikslumo patikrinimas atliekamas, nuokrypis nuo tikrinimo programa arba nežinomas programinė įranga, su ne daugiau kaip 30 mm žiedas matuoklis ir gage bloko formos patvirtinimo, visas rinkinys.

3. greitis matavimo zondo kalibravimas turi būti nuolat su kalibravimo tikslumą. Ypač tiems, kurie ilgai arba dažnai, kai matavimo zondo kalibravimas greitis yra skirtingas, kompensacijos skersmuo ir rubino rutulio skersmuo bus kitoks.

4. Jei zondas kalibravimo rezultatus nustatyta, kad formos klaidos yra didesnis, turėtų apsvarstyti, ar dėl šių priežasčių ar ne: pirma, zondas arba sfera yra ne nušluostyti, turėtų būti nuvaloma švarus po patikrinimo vėl; Antra, zondo galvutė yra per senas, turėtų būti pakeistas; Trečia, kreipiančioji liniuotė tiesumas turi didelius pokyčius, turėtų būti tikrinami per tikslumą ir poslinkio kalibravimas; Pirmyn, oro pagalve yra užblokuotas, turėtų būti laiku plaunamos ir koreguojami. Jei nustatyta, kad skersmuo nėra normalu, reikėtų apsvarstyti, ar nebuvo valymas valyti ar rutulio skersmuo įvestis yra normalu.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:overseas@cmm-nano.com