Namuose > Sprendimai > Turinys

Skirtumas tarp CMM ir įprastos matavimo (II)

Oct 17, 2016

Paklaida yra susijęs su faktinė suma veiksnių pokyčių vertinamo elementų. Kaip etalonas tikrasis dalys taip pat turi formos klaidos, Taigi reikia imituoti etalonas elementų įprastiniais matavimo, kurie paprastai naudoja paviršius pakankamai formos.

Naudojanttrys koordinuoti matavimo aparatas, tik reikia matuoti keletą koordinačių taškų apie darbą vnt, tada lygiagrečiai klaidos gali būti apskaičiuojamas iš kompiuterio. Matavimo tikslumas priklauso nuo CMM tikslumą, ji neturi nieko bendro su artefaktus ir vieta, todėl jis arčiau realios situacijos dalių išbandyti.

Paviršiaus matavimo gali būti skirstomos į dviejų rūšių: vienas yra teorija, kad išmatuotų paviršiaus forma buvo žinoma, įvertinti faktinį paviršiaus, iš tiesų jis dažnai reikalauja matavimo išgaubto paviršiaus pobūdis klaida; Kita yra tai, kad teorija kreivų paviršių formos yra nežinomas, faktinės išmatuotos duomenimis, montavimo teorija paviršiaus. Tradicinis metodas daugiausia naudojamas už pirmos rūšies matavimas.

Matavimo metu naudojant CMM, mes tik reikia vieta dalys turi būti bandomi darbastalis, teisingas išdėstymas ir derinimą, išmatuoti kelis taškus rankiniu matavimo režimu, ir palyginti išmatuotosios su teoriniu kontūrus.

Tradicinis matavimo metodas turi ne tik prastas pakartojamumas, bet mažo efektyvumo matavimo. Trys koordinačių matavimo aparatas yra sunkiau išmokti nei įprastų matavimo priemonių, tačiau jis gali matuoti geometrijos dydį ir formą vienu metu. Matavimo paklaida poziciją, mums nereikia naudoti pagalbinį įtaisą modeliavimas normai. Be to CMM yra sudidelis matavimo tikslumasir matavimo efektyvumo, kuri yra būtina gamybos kokybės tyrimas.


Prašome mus informuoti, jei patarimai ar quesrions

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com