Namuose > Sprendimai > Turinys

Skirtumas tarp CMM ir įprastos matavimo, (I)

Oct 13, 2016

Šiuolaikinės pramonės plėtrą, figūra tampa vis daugiau ir daugiau sudėtingų mechaninių dalių reikalavimus tada taip pat reikalauja greitas ir patikimas matavimo būdą bendradarbiauti.Trys koordinuoti matavimo aparatas (KMM)kaip vienos rūšies aukštos veiksmingą tikslumo matavimo prietaisai, kurie atitinka pirmiau išdėstytus reikalavimus. Todėl yra plačiai naudojami mašinų gamyba, prietaisų gamybos, elektronikos pramonė, erdvėlaivių ir nacionalinės gynybos pramonė. Ypač tinka matuoti miršta, kėbulo dalys, variklio dalys, precizinis liejimas, automobilio korpuso, CAM ir orlaivių tipo organą, kuris su vietos išgaubto paviršiaus dalys.

1. matavimas geometrinių matmenų ir formos

Matavimo darbo gabalas geometrija dydžio ir formos, standartinį metodą paprastai reikia atlikti savarankiškai. Ypač darbo dalių formos matavimas, jis turi didelius reikalavimus darbo paviršiai. Tai kainuos daug daugiau laiko nei faktinis matavimas, pavyzdžiui, matuojant planeness tabletės, turime koreguoti tris greitai paviršiaus taškų į tokio pat aukščio kaip planšetinis kompiuteris.

Skirtingai nuo tradicinių metodų, CMM vienu metu galima įvertinti dydį ir formą. Trys koordinuoti matavimo aparatas linkėjimai matuojamo objekto kaip tam tikrų atskirų punktų rinkinį. Pagal matuojamo objekto ir skirtingus poreikius, įvertinti skaičių iš kelių atskirų punktų vietoj matuojamo objekto, per skaičiavimo nustatyti dydį ir formą objekto surinkimo. Prieš matuojant darbo gabalas, visų pirma yra zondo kalibravimas pašalinti klaidos įtaka dėl kintančiųaplinkos būklė. Ir tada pagal dizaino pagrindas dalykų ar proceso etalonas, mes turime ieškoti darbo gabalas koordinačių sistema. Nereikalaujama darbo dalių tvirtinimo ir koreguoti, mes tik turime išsaugoti apie darbą vnt išlieka stabilūs.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com