Namuose > Sprendimai > Turinys

Matavimo ir ateityje plėtoti

Nov 28, 2016

Matavimas yra labai senas ir naujas verslas, jis sukūrė kartu su socialinio gamybos ir mokslo technologijų vystymosi. Tuo pačiu metu jis taip pat žymi modernizuoti šalies matavimo darbo lygį. Matavimo darbus taip, kad ekonominę naudą, pramonės įmonių, o taip pat yra užtikrinimas, kad gamybos ir produktų kokybei gerinti.

Vietovė ekonominės veiklos rūšių, daugiau nei 80 % pramoninės gamybos gali būti įgyvendinta tik atlikus matavimus, matavimo veiklos išsivysčiusiose šalyse sudaro 4 % ~ 6 % bendrojo nacionalinio produkto (BNP), matavimas yra "Akis" pramonės produkcijos. Per pastaruosius 25 metus, su 3D lazerinis skeneris ir optinės technologijos, atsirado metrologijos gauti sparčią plėtrą. Todėl šioje srityje bus dar labiau realizuoti plėtros ateityje, naujų funkcijų, kurios atsivertų daugiau galimybių, kokybės kontrolė ir testavimas. Naujas plėtros pastangų rezultatas bus taip pat keisti gamybos proceso.

Metrologijos bandymų darbas bus perkeltas iš laboratorijos į gamybos cechas. Tai svarbiausia perkeliamumas, paprastumas ir lankstumas įrangos. Be to, matavimas bus įgyvendintos tuo atveju, kai be žmogaus įsikišimo, gamybos proceso galės ištaisyti pati pagal automatinių matavimo rezultatai.

Todėl, kadmatavimo įrangayra daugiau ir daugiau netoli gamybos cechas, ji turi turėti paprastumo ir patogumo naudoti, kuri galėtų išbandyti dalių gamintojas. Inspekcijos ir kokybės kontrolės dalių nebebus galima ir tuo pat metu, jis taps neatskiriama gamybos proceso dalis. Matavimo atliks kelis kartus gamybos procese, Taigi yra sudaryti keli matavimai prieš atsarginių dalių.

Dabar vis daugiau ir daugiau ūkio subjektai turi vykdyti kokybės kontrolę ir išbandyti tiesiogiai gamybos cechas. Todėl matavimo įranga yra intuityvi ir lengva naudoti ir suprasti. Taip pat sumažės operacija ir reikia profesionalų žinių lygį.

Ateityje, automatinė matavimo sistema bus pakeisti žmogaus įsikišimo. Nes gali būti iš karto Koszmar kokybės kontrolės grupės yra programavimo, jie bus labiau linkę priimti lankstus ir intuityvūs programinės ir techninės įrangos integracijos. Pabaigoje dieną, tai tik šiek tiek paprastas, todėl robotas gali atskirti apskaitą ir vykdyti kelias programas.

Galiausiai, pažangios matavimo bus kardinaliai gamybos proceso. Atsižvelgiant į automatizuotasmatuojamo tirpalo, gamybos procesas bus realizuoti automatinį pataisymą. Tiesą sakant, ši sąvoka yra daug futuristai bendru siekiu.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com