Namuose > Sprendimai > Turinys

3D matmenų matavimo priemonė (III) plėtoti

Oct 27, 2016

D. nekontaktinės matavimo

Nekontaktinės metodas matuoti trijų darbo dalių yra daugiausia susijęs su optiniu metodu. Ten yra matavimo jėga,tradiciniai kontaktiniai matavimometodas. Reikia spindulio kompensacijos zondo jei – ilgas matavimo laikas. Bet optinis nekontaktinės metrologijos sėkmingai išspręsti pirmiau išvardytų problemų, ir būti puoselėjamos dėl savo aukštos atsakymą, didelės skiriamosios gebos. Su visų rūšių aukštos kokybės komponentų, tokių kaip puslaidininkinių lazerių, krūvio sąsajos įtaisas, vaizdo jutiklis, atsiradimo vietą neatspariems prietaisams ir t.t., optinis nekontaktinės matavimo technologijos tampa sparčiai vystosi. Pastaraisiais metais visų rūšių ofoptical matavimo technologijos pasiekė didelį plėtros konkrečioje srityje.

Lazerinio skenavimo metodas laikomas priimtu optinis garsaus trikampis, krūvio sąsajos įtaisas arba pozicijos jautrus prietaisas atlikti skaitmeninis lazerinis vaizdas įsigijimo jausmą. Jis pagrįstas CCD jutiklis, kurios padėtų išvengti sugrupuoti taškas apmąstymams ir sklaidos šviesos, ir rezoliuciją dėl vieno pikselio yra didelis. Taigi, naudojant CCD gauti didesnį matavimo tikslumą.

Apskritai, siekiant užtikrinti, kadDidelis tikslumasmatavimų, kalibravimo turėtų būti bandomi paviršius, panašus į objekto paviršiaus.


Mums Jei klausimų, ar patarimus, prašome infrom

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com