Namuose > Sprendimai > Turinys

3D matmenų matavimo priemonė (II) sukūrimas

Oct 24, 2016

B. Developemnt zondas sistemos

Į įkoordinačių matavimo mašinų (KMM), įgyvendinti sudedamosios dalys, kurios gali realizuoti tiesiogiai matuojama zondas, tai tiesiogiai įtakoja matavimo tikslumą, automatikos veikimo ir bandymo efektyvumo laipsnį. Taigi koordinuoti įrenginių gamintojų ir mokslininkų praleisti daugiau energijos mokytis didelio našumo matavimo zondas.Zondasgali būti vertinamas kaip jutiklis, kurio tipas, struktūra, principas, yra daug sudėtingesnis, tada bendras matavimo galvutės.

Kalbant apie jo zondas tyrimas:

(1) mokslinių tyrimų ir plėtoti paprastos konstrukcijos, naujo tipo,didelio tikslumo Trimačio matavimozondas, ypač tinkantys matuoti mikro darbo gabalas ir tinka didelio greičio matavimo zondas.

(2) sukurti zondas priedai, išskleisti funkciją koordinuoti mašinos.

(3) siekiant plėtoti nekontaktinės matavimo zondo ir matavimo tikslumui didinti ir plėsti asortimentą ir apimtis.

C. privalumus ir trūkumus CMM

Trys koordinačių matavimo aparatas kaip šiuolaikinės didelius tikslus ir išsamus matavimo priemonę, turi daug privalumų, įskaitant:

(1) Stiprus lankstumą, todėl galite realizuoti erdvės koordinates punktas vertinimo, galite lengvai įvertinti įvairių komponentų trimatis kontūrų dydžio ir padėties parametrus;

(2) didelio tikslumo matavimo ir patikimumą;

(3) gali realizuoti skaitmeninis aritmetinius ir programos valdymo lengvai, ir turi didesnį protingas.

Tačiau trys koordinačių matavimo aparatas taip pat turi savo trūkumų. Pirmasis yra brangus, didesnis reikalavimus ūkio subjektams.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com