Namuose > Sprendimai > Turinys

3D matmenų matavimo priemonė (I) sukūrimas

Oct 20, 2016

Su sparti mokslo ir technologijų, daugelyje sričių vis dažniau siūloma matuoti dydžio ir formos parametro darbo paviršiai, reikalavimus. Šiuo metu nors žmonės sėkmingai sukūrė įvairius matavimo metodus ir priemones, visi jie turi apribojimo išlaidas, matavimo diapazonas ir tikslumas ir pan., kurios canand #39; t mokslo ir technologijų plėtros poreikiams patenkinti. Žemiau yra privalumų ir trūkumų 3D matavimo įrankį.

A. Contact matavimo

a. CMM

Trijų matmenų kontaktų matavimo metodas sukurtas iš tradicinio zondo tipo. Šiais laikais, kadtrys koordinuoti matavimo machine(CMM)yra sėkmingas modelis, metodo ir pagrindinės naudoti 3D įrankius. Trys koordinačių matavimo aparatas yra ne tik daugiafunkcinis matavimo priemonių rūšies, bet didelio tikslumo, stiprus išsamią geometrinių matavimo įrangos rūšies. Tai tiksliųjų mašinų, tikslumo prietaisų dizainas, elektroninių technologijų, kompiuterinės technologijos, programinės įrangos technologijų ir aukštųjų technologijų pagrindu.

Trys koordinačių matavimo aparatas paprastai sudaro pagrindinė struktūra, matavimo sistemos, valdymo sistemos,zondo sistema, rodoma įrenginio, kompiuterio ir galiniams įrenginiams kaip spausdintuvai ir displayer. Jų santykiai yra rodomas žemiau.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com