Namuose > Sprendimai > Turinys

Duomenų deformacijos tirpalo ir taikymo CMM

Dec 08, 2016

Apgrąžos inžinerijayra sudėtingų CAD technologija, ji buvo pagrįsta maketas produkto, naudojanttrys koordinuoti matavimo aparatasatkurti trimatis modeliavimas produktų kompiuteryje, ir tada užbaigti produkto dizaino.

Matavimo didelių ir lanksčios produktų, kurie dažnai turi akivaizdžių deformacijų, matavimu gauti duomenys negali teisingai atspindėti gaminio geometrija. Tad panaikinti į geometrinių iškraipymų turėjo didžiulę reikšmę geometrinis modeliavimas.

A. deformacijos apdorojimo principas

Produktų deformaciją galima sumažinti iki paprastos formos superpozicija tiesinė ar netiesinė skaičius.

1. tempimo deformacijos: trukmė darbo gabalas pailgėjimas ar suspaudimo

2. šlyties deformacija: dviejų dalių, iš šlyties santykinį judėjimą išilgai išorinės jėgos kryptis

3. lenkimo deformacijos: tiesi linija ties centrine linija juostos pakeisti kreivė

4. sukimo deformacijos: skerspjūvio juostos sukimosi ašies

Nors yra keturios pagrindinės formos deformacijai, tačiau savo pobūdžiu yra daug panašumų, naudojant šių savybių galima lengviau matematinis modelis.

B. pagrindinės technika deformacijos procesą

Tos darbo-vienetų sudėtingos formos taškinių duomenų yra gana tvirtos, kad sunku atpažinti darbo dalių funkcija. Be to, dėl darbo gabalas kontūro tašką yra, pakankamai išreikšti darbo gabalas kūno ženklai, tad tiesiog būtina spręsti darbo gabalas kontūro tašką išvesties ekrano deformacijos. Po apdorojimo, atsižvelgiant į teisingą informaciją kontūro taškų, atlikti tą pačią procedūrą į vidinio kontūro punktus, kuriuos buvo produkcijos.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com