Namuose > Sprendimai > Turinys

CMM kalibravimo projektai ir pakartotinio kalibravimo dažnis

Jul 27, 2017

Šiuo metu trijų koordinačių sistemos kalibravimas grindžiamas JJF1064-2000 (koordinačių matavimo mašinos kalibravimo specifikacija). Specifikacijos kalibravimo elementas yra: vertės paklaidos ilgio matavimas ir aptikimo klaida. Rekomenduojama, kad pakartotinis kalibravimas būtų vienerių metų.

image.png

1. Kai reikia kalibruoti 21 klaidą?

21 klaidos yra trys koordinačių tikslumo pagrindai, o kalibravimas yra sudėtingesnis. Nors tai nėra nurodyta specifikacijoje, 21 klaidų kalibravimas yra būtinas šiais atvejais: naujų mašinų priėmimas; Kai ilgio matavimo paklaidos kalibravimo rezultatas yra labai prasta; Koordinatės mašina juda; Po to, kai koordinatės mašina suremontuojama.

2. Kokie įrenginiai reikalingi CMM kalibravimui?

Trijų koordinačių kalibravimo standartas yra: atitinkamo lygio matuoklio bloko dydis iki 1000 mm. Lazerinis interferometras; Elektroninis lygio matuoklis; kvadratas; Standartinis rutulys ir tt

3. Kažkas apie specifikaciją - JJF1064-2000.

Klientas gali pasirinkti naudoti 5D lazerinį interferometrą, kad kalibruotų vienos ašies rodymo vertės klaidą, ir naudoti kalibravimo bloką kalibruojant įstrižainės linijos vertės paklaidą. Įvertinkite 25 taškus iš skirtingų standartinio rutulio krypčių su CMM zondu ir įrašykite šių 25 taškų koordinates . Naudodamiesi visomis 25 išmatuotomis reikšmėmis, apskaičiuokite mažiausių kvadratų sferos centrą. Maksimalus atstumas tarp 25 matavimų ir sferinių koordinačių yra aptikimo klaida. Kai klientui reikia atlikti 21 klaidų kalibravimą, pirmiau minėta schema bus pridėta 21 elementui.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

El. Paštas: overseas@cmm-nano.com