Namuose > Sprendimai > Turinys

Automatinis vaizdo matavimo prietaisas

Aug 10, 2017

Automatinė vaizdo matavimo priemonė yra pagrindinė tradicinės optikos matavimo įranga, kuri pastaraisiais dešimtmečiais labai prisidėjo prie pramonės plėtros. Palyginti su įprastine matavimo priemone, vaizdo matavimo mašina turi aukštą tikslumą ir stabilumą, dėl to pagamintos aukšto lygio ir didelio apdirbamosios pramonės tikslumo ir tapo naujais gamybos pramonės matavimo standartais.


1.jpg2.jpg3.jpg


Vaizdo matavimo mašina ( VMM ) transformuoja tradicinį įrankio matavimo režimą į optinę projekciją, kad dar labiau padidintų kompiuterio ekrano matavimus, pagrįstus skaitmeninių vaizdų erą. Matavimo technologijų kūrimas parodė, kad yra pereinamasis produktas, rodantis nuorodų kompiuterį, kuris šiuo metu yra plėtros etape. Vaizdo instrumento veikimo principas pagrįstas kompiuterio matavimo technologija ir galinga erdvinės geometrijos programine įranga. Automatinį optinį matavimo prietaisą galima suskirstyti į skaitmeninį automatinį matavimo prietaisą ir rankinį matavimo prietaisą.

Skaitmeninio amžiaus kūrimas skatina ilgo žingsnio matavimo technologijas, žmones dėl tikslaus proceso reikalavimo, automatinis vaizdo matavimo prietaisas taip pat yra neišvengiamas The Times rezultatas. Kaip ir kitos skaitmeninės technologijos, VMM yra sudaryta iš programinės ir techninės įrangos. Skaitmeninių vaizdų kūrimo sistema, turinti vaizdo matuoklį, įdiegė programinę įrangą savo siela. Matavimo technologija įeina į skaitmeninį amžių.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

El. Paštas: overseas@cmm-nano.com