Namuose > Sprendimai > Turinys

ABB Principle- nano metrologijos

May 11, 2017

ABB principas

ABB principas taip pat vadinamas laidų principas, serijos principas yra svarbus principas matavimą. Tai paprastai definited kaip: ".. Jei norite padaryti teisingus matavimo rezultatus matavimo priemonės, turite įdiegti prietaisų matuoklis ant medžiagos yra centrinės atšakos laidą" Klaidos sukelia pažeidžiant Abbe principo pavadintas ABB klaida Klaida atsiranda, kai tai sutinku su Abbe principo pavadintas antrinė klaida. Ši klaida gali būti ignoruojamas, jei jis įvyko situaciją, kad tarp vėžės lazdele ir matavimo centrinės kampas yra labai maža. klaida sukelia, kai jis nesutinka su Abbe principo pavadintas pirmasis klaida. turi būti atsižvelgiama į tai klaida.

Būdingiausios priemonės, kurios yra pagal su Abbe principo yra Abbe ilgis komparatorius, vertikalus optinis daviklis, ilgio matavimo priemonė, ir tt

Todėl, pasvyrimo kampas įtaka, kad lėmė ne tiesia kreipiamojo bėgelio sukurs kvadratinė klaida. Taigi kreipiamojo bėgio tiesumas reikalavimai gali sumažinti į prietaisą, tai taip pat gali padėti sumažinti priemonė gamybos išlaidas. Bet trūkumas yra tai traukinio susitarimą natūra išaugs instruments'length ir dydį, ir temperatūros įtaką deformacija tampa didesnis. Taigi, kai kuriais atvejais, mes turime pažeidžia Abbe principą ir patvirtinti lygiagretų susitarimą. Pavyzdžiui, per Vernier apkaba matavimo artefaktų, Universalus įrankis mikroskopas išilginis matavimas ir pan, siekiant sumažinti gamybos matavimo paklaidą (pirmos eilės klaidos), viena vertus, turime gerinti apdirbimo tikslumą švino geležinkeliu, kita vertus, reikėtų sutrumpinti atstumą tarp matuoklio ir medžiagos turi būti matuojamas.

 

Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

E-paštas: overseas@cmm-nano.com