Namuose > Sprendimai > Turinys

Rankinio, pusiau automatinio ir visiškai automatinis CMM privalumai

Sep 22, 2016

Trijų koordinuoti matavimo mašinų (KMM) yra matavimo mašina, kuris gali sudaryti geometrinę formą, ilgis ir perimetras apskritimo dalijančios kaip apibrėžta erdvėje taikymo sritį rūšies. Ji gali būti suskirstyta į rankinio, pusiau automatinio ir visiškai automatinio tipo.

Pusiau automatinės KMM, palyginti su automatiniu CMM, yra trūkumas visiškai automatinis adatos zondo sistema . Kai darbas-gabalas yra matuojamas pagal programą, kai transformuoti zondą kitu kampu, ji turi naudoti dirbtinį transformaciją.

Kalbant apie teisingumą, vadovas trys koordinatės matavimo mašinos, yra grynas rankinis valdymas, todėl atsitiktinė paklaida yra daugiau nei automatinio tipo. Pilnas automatinis koordinuoti matavimo mašina, palyginti su pusiau automatinis, visiškai automatinis CMM yra su automatinio valdymo sistemoje matavimo metu, kuris gali atlikti partiją matavimo per programavimą. Taigi, lyginant su rankiniu trijų koordinačių matavimo aparatas, automatinis tipo labai pagerinti aptikimo efektyvumą.

Kalbant apie kainą, rankinis tipas, nes nėra judesio kontrolės sistema, todėl kaina yra santykinai mažas. Apskritai, rankinis tipas turi aukštą reikalavimą ūkio subjektams, tuo daugiau patirties operatoriai turi, tuo didesnis tikslumas gali pasiekti. Apskritai, jei tikrinant suma yra nedidelė ir tikslumas nėra didelis, galite pasirinkti vadovą CMM. Pusiau automatinės tipas turi tam tikrų privalumų kaina, palyginti su automatine CMM. Bet ant matavimo efektyvumą, visiškai automatinis aparatas yra geriau.

Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

E-paštas: overseas@cmm-nano.com