Namuose > Sprendimai > Turinys

Atvirkštinė inžinerija (I)

Jul 06, 2017

Atvirkštinė inžinerija taip pat vadinama atvirkštinės technologijos, kuri yra produkto kūrimo technologijos atkūrimo procesas. Tai reiškia Atvirkštinius tyrimus ir analizę tiksliniam produktui, tada išskirkite ir gaukite produkto proceso srautą, organizacinę struktūrą, funkcines charakteristikas ir technines specifikacijas . Per visus šiuos procesus galime pagaminti panašų produktą. Reversinės inžinerijos šaltiniai iš aparatūros analizės komercinėje ir karinėje srityse. Juo siekiama galutinio produkto dizaino analizę tiesiogiai gauti, kai nėra būtina lengvai gauti informacijos apie gamybą.

image.pngimage.png

   3D skeneris       Greitas vaizdo matuoklis

Atvirkštinė inžinerija taip pat gali apsaugoti intelektinę nuosavybę. Pavyzdžiui, integrinių grandynų srityje, jei įtariate, kad bendrovė pažeidžia intelektinę nuosavybę, galite naudoti atvirkštinę inžineriją, kad rastumėte įrodymų. Produktai, kuriuos siūlo " Nano Metrology" Turėti atvirkštinės inžinerijos funkciją, kuri gali būti naudojama šiose srityse:

sąsajos dizainas. Dėl sąveikos, atvirkštinė inžinerija naudojama sistemų bendradarbiavimo protokolams nustatyti.

Kariniai arba komerciniai laukai. Norėdami gauti naujausius tyrimus ar produktų prototipus per reversinę inžineriją.

tobulinti dokumentą. Kai originalių dokumentų nepakanka, norint gauti reikalingus duomenis naudojama atvirkštinė inžinerija, siekiant papildyti ar suprasti naujausią sistemos būseną.

Programinės įrangos atnaujinimas arba atnaujinimas. Kad funkcijos būtų pakeistos, atitiktis, saugos reikalavimas, atvirkštinė inžinerija naudojama esamų arba senų programinės įrangos sistemų supratimui, siekiant įvertinti darbą, kuris reikalingas atnaujinti ar persodinti sistemą.

Neišleisti licencijos / neleistinos kopijos.

Produkto analizė. Reversinė inžinerija naudojama tiriant produkto veikimą, komponentus, įvertinimą ir galimus pažeidimus.

Funkcijos

Reversinė inžinerija yra plačiai naudojama naujiems produktų kūrimo ir produktų modifikavimo projektams, imitacijai, kokybės analizės tyrimams ir kitoms sritims, jo vaidmuo yra

1.      Sumažinti gaminio dizaino ciklą, plėtoti, pagreitinti produktų atnaujinimą;

2.      Sumažinti įmonės išlaidas ir riziką kurti naujus produktus;

3.      Pagreitinti produktų modeliavimą ir serijų dizainą;

4.      Tinka vienkartinėms ir mažoms partijų dalims gaminti, formų gamybai.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

El. Paštas: overseas@cmm-nano.com