Namuose > Sprendimai > Turinys

Reverso inžinerijos plėtros kryptis ir pagrindinės technologijos

Jul 20, 2017

Geometrinis modeliavimas yra pagrindinis reversinės inžinerijos proceso ryšys, sustiprinamas automatizavimas reversinės inžinerijos geometrijos modeliavimas ir universalumas yra pagrindinis aspektas atvirkštinio inžinerijos tyrimuose. Ši atvirkštinės inžinerijos geometrijos modeliavimo automatizavimo sistema atspindi dizaino ketinimų modeliavimo charakteristikas, o B-rep modelio išvestis yra visiškai suderinama su esama komercine CAD sistema. Pagrindinė sistemos technologija yra automatinis charakteristikų išgavimas, laisvos formos paviršiaus lygios jungties derinys.

Pagerinti sistemos integravimą, kai kurių dalykų nereikia iš CAD modelio arba greičiausiai gaminti produktus, kuriems tiesiogiai reikia naudoti skaitmeninę sistemą kartu su CMM; Be to, kai kurie produktai (pvz., Injekcinės formos dizainas) daugelį kartų turi CAE analizę, CAE modelis, kurį tiesiogiai sukuria duomenų taškai, o tai gali žymiai pagerinti produkto dizaino ir analizės procesą.

微信图片_20170720090209.jpg微信图片_20170720090202.jpg

CMM galima suskirstyti į du tipus: kontaktinį matavimą ir be kontaktų matavimą . Kontaktų matavimo metodas, naudojant zondo jutiklio kontaktą su mėginiais, užregistruos koordinates ant mėginio paviršiaus, kurį galima suskirstyti į tam tikrą paleidimo tipo ir nuolatinio tipo duomenų rinkimo metodą. Aeronautikos, automobilių ir kitoms pramonės šakoms mes galime paprastai pasirinkti didelių pavyzdžių kontaktinius matavimus, kad atitiktų tikslumo reikalavimus. Kadangi sprogdintojo tipo matavime mes galime dirbtinai planuoti kontaktinius taškus, pvz., Gauti daugiau taškų didelėje kreiviojoje srityje arba aštrių kreivumą arba mažiau taškų plokščiame plote. Kartu su modeliavimo metodu, duomenų taškai gali organizuoti formą, kuri reikalinga pagal pakartotinai sukurtą programinę įrangą pagal reikalavimus. Tada atkurkite CAD modelį pagal dirbtinai charakteringą linijos ir kreivės tinklelį, kurie sumažina duomenų tvarkymo sunkumus ir darbo krūvį. Vienintelis šio metodo trūkumas yra neveiksmingumas.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

El. Paštas: overseas@cmm-nano.com