Namuose > Sprendimai > Turinys

Nešiojamas trijų koordinačių matavimo rato principas ir klaidų kompensavimo analizė

Jun 27, 2017

Pagrindinis įvadas

Nešiojama trijų koordinačių matavimo ranka yra trijų koordinačių matavimas Sistema, pagrįsta besisukančia jungtimi ir sukama ranka, ilgio matas pakeičiamas kampo matmeniu. Palyginti su tradicine trijų koordinačių matavimo mašina, ji turi paprastos mechaninės struktūros, mažo tūrio, didelio našumo, nedidelio svorio, didelio matavimo diapazono, lanksčių ir patogių, mažų sąnaudų ir vietoje matavimo privalumų. Jis yra plačiai naudojamas automobilių ir atsarginių dalių, pelėsių, aviacijos ir kosmoso, laivų statybos, garo turbinos, sunkiųjų mašinų ir kitų apdirbimo pramonės. Tačiau ši nešiojamoji trijų koordinačių matavimo ranka yra serijinė struktūra, turinti didelį klaidų koeficientą ir didelį klaidų perdavimo koeficientą. Norint pagerinti matavimo prietaiso matavimo tikslumą, prieš naudojimą kalibravimas ir paklaidų kompensavimas turi būti atliekami siekiant užtikrinti, kad jo matavimo tikslumas atitiktų konstrukcijos tikslumą.

Veikimo principas

Nešiojamoji trijų koordinatės matavimo ranka yra sujungta šešiais pasukamais rankenomis ir viena matavimo galvutė per šešias sukamąsias jungtis, kampas yra sumontuotas kiekvienoje jungtyje, matuoklis yra pritvirtintas prie pagrindo, o galva gali judėti erdvėje, kuri gali būti Uždara sritis matavimo plotas; Kiekviename jungtyje sumontuotas kiekvieno junginio kampas ir kampas, o kiekvieno jungtinio kampo - fotoelektrinio daviklio kampo ir juostos vidinis kampas, derinant kiekvienos jungties rankos mechaninius parametrus (kampas tarp rankos ilgio, jungties ir tt), naudojant koordinačių modelį 3 D Matavimo taškų koordinatės.

Klaida kompensuojamas

Patobulindama matavimo rankos kampo koduotę, apdirbdami ir surenkant mechaninių dalių tikslumą, galite pagerinti matavimo tikslumą. Tačiau pagerintas tikslumas yra ribotas, išlaidos yra labai didelės. Esant tokiai būklei, kad organizacijoje yra klaidų, klaidų kompensavimo metodas gali žymiai pagerinti matavimo tikslumą. Tradicinė trijų koordinačių matavimo mašina turi didelį matavimo tikslumą, kuris yra daug didesnis negu nešiojama trima koordinačių matavimo mašina, todėl trims koordinačių matavimo staklėms galima naudoti rankos erdvės geometrijos kalibravimo ir klaidų kompensavimo matavimui. Čia siūlomas klaidų kompensavimo metodas yra matavimo rankos matavimo klaidos modelis ir trijų koordinačių matavimo mašinos standartinė vertė. Remiantis klaidos modeliu, nustatoma klaidų duomenų bazė, kad būtų galima ištaisyti matavimo elemento pozicijos paklaidą.Prašome pranešti mums, jei turite kokių nors klausimų ar patarimų

El. Paštas:   Overseas@cmm-nano.com