Namuose > Sprendimai > Turinys

Vaizdo matavimo mašinos apžvalga

Sep 11, 2017

Jis sukurtas iš tradicinio projektoriaus, pagrįsto šviesos, mašinos, elektros energijos ir kompiuterinės vaizdo technologijos deriniu. Taikoma prietaisui, elektronikai, mašinoms, programinei įrangai, plastikui ir kt., Todėl ji plačiai naudojama moderniose įmonėse.

Didelio galingumo optinis mikroskopas padidins vaizdą, tada CCD sistema padidins vaizdą kompiuteriui ir generuos visą inžinerinį piešinį kompiuterine programine įranga. (įskaitant ruošinio kontūrą ir paviršiaus formos, kampo ir tt dydį). Diagramas gali generuoti Word, Excel ir DXF formos. Vaizdo instrumentas taip pat gali būti laikomas realaus laiko aptikimo įtaisu. Jei įranga atitinka gaminio reikalavimus, nebus vaizdo atstatymo. Darbastalio dydį dažniausiai lemia darbas.

initpintu_副本.jpg

Dėl darbo principo, visiškai automatinis, pusiau automatinis, rankinis matavimo prietaisas turi tam tikrą skirtumą. Automatinis vaizdo matavimo prietaisas sukurtas remiantis optinio nekontaktinio matavimo prietaiso skaitmeniniu vaizdiniu įrankiu, jo galingesnis, aukštesnis tikslumas, operacija yra patogesnė. Automatinė vaizdo matavimo priemonė gali realizuoti fokusavimo, studijų, mokymosi ir atminties funkcijų perjungimą. Tai pagerins darbo efektyvumą, taupydama išlaidas.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

El. Paštas: overseas@cmm-nano.com