Namuose > Sprendimai > Turinys

Matavimo paklaida CMM (I)

Šiuo metukoordinatinių matavimo machine(CMM)yra plačiai naudojami pramonėje, tai savotiškas bendros paskirties matavimo prietaisų su didelio tikslumo, didelio efektyvumo, tai kokybės užtikrinimo priemonių ir mechaninio apdirbimo, liejimo gamybos, automobilių gamyba, erdvėlaivių ir kitose pramonės šakose. Todėl svarbu gamyboje naudojamas CMM.

1. Mechaninė klaida

KMM, pati atsiranda klaidų, nes dalis apdirbimo, kalibruotas ir kitus veiksnius. Paprastai pagal klaidų įvairaus geometrinių parametrų, padalinti klaidas į tris padėtis, 6 tiesumas, 9 kampo paklaida ir 3 kvadratinis. Visiškai 21 prekės parametro klaida.

2. matavimo metodo klaidos

KMM naudojamas dydis klaidų vertinimo dalys ir komponentai, forma ir pozicija klaidų vertinimo, ypač jis turi didelio tikslumo, didelio efektyvumo ir didelės matavimų srities formos klaidų vertinimo. Ir yra daug įvairių metodų, skirtų formos andamp; poziciją klaidas, GB1958-80andlt; Formos ir padėties tolerancijos testas regulationsandgt; ten yra penki klaidų aptikimo principas: lyginant su idealiai elementas principus; principas matuojant koordinates; principui matuoti būdinguosius parametrus, runout. Ir čia taip pat išvardijami daugiau nei 100 rūšių matavimo metodus. Jei mes negalima naudoti tinkamą aptikimo principą nustatydamas formos andamp; poziciją klaidų, tai sukels matavimo paklaida. Todėl žmonės, kurie užsiima į KMM veiklos turi būti susipažinę su matavimo metodą, visų pirma dėl metodo, skirto aptikti formandamp; pozicija klaidų.

3. žmogaus klaidos

Paplitusių priežasčių, žmogaus klaida: taškų įrašas yra imtasi tam tikrų apkrovos sąlygomis. Žmogaus yra klaida kai vadovas rinkti taškus, matavimo greitis kiekvieno žmogaus yra skirtingi, kurie gali lemti žmogaus klaida. Kitų žmonių klaidos priežastis yra, kad sunku rinkti taškus į savo pusę, kai matavimo elementų. Ar mes dažnai sakome faktinį matavimo taškas ir matavimo paklaida kosinusą teorija tašką.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com