Namuose > Sprendimai > Turinys

Matavimo paklaida CMM (II)

Jan 03, 2017

1. aplinkos temperatūra

Ilgio matavimo klaidos E ir aptikti klaidą R yra klaida, pagal reikalavimus, nustatytus iki pristatymo, kuris taip pat žinomas kaip pagrindinės klaidos. Pirmasis žingsnis aplinkos sąlygų yra aplinkos oro temperatūra. Reikiama bendrosios aplinkos temperatūra yra 20 ° C ± 2 ° C. aplinkos temperatūra reikalauja ne tik CMM, pati, bet taip pat dalys bandomosios būti stabilūs. Dėl metalo medžiagų kinetine energija veikia temperatūra bus pagaminti šilumos alyvuoto šaltas susitraukia, todėl pagal skirtinga temperatūra, ilgis yra ne tas pats.

2.Ea PLINKOSAUGOS drėgmės

Drėgmė turėtų būti kontroliuojamas per 35 ~ 65 %, drėgmė veikia ne tik matavimo paklaida, tačiau taip pat bus rimtai žalos dalis prietaisų CMM ir t. t. Įdiegti sausintuvas CMM kambaryje, ir suderinti jį su aplinkos drėgmė. Jei oro drėgmė yra per mažas, kuris yra mažesnis kaip 35 %, tai reikia padidinti oro drėgmė yra šiek tiek daugiau nei 35 %.

3. slėgio

Naudojant koordinačių matavimo mašinų sąlygoms, slėgis turi pasiekti tam tikrą vertę. Nes visi CMM oro guolis yra dujų guolių, žemas oro slėgis turės didelę įtaką matavimo paklaida. Kai kurie vartotojai supratimą apie tai neužtenka, bendrajam oro kompresorių stotis oro tiekimo teikia gamyklos, kurios ore yra labai stabilus.

4.Elektromagnetinis

Elektromagnetinio poveikio koordinačių matavimo mašinų, nes elektromagnetinis laukas pasikeitė daug, kurie bus padaryti koordinačių matavimo mašinų elektros įranga gamina atsitiktinai atsitiktinė paklaida. Todėl nėra jokių transformatoriai, elektros kibirkštis staklių, dažnumas atsparumas, suvirinimas elektros lanku, siūlių suvirintojas stiprus elektrinis laukas, magnetinio lauko ir kita įranga, esanti šalia koordinatinių matavimo mašinų patalpoje.

5. atsparumo vibracijai

Jei yra keletas vibracijos šaltinis, jis taip pat gali CMM klaida, ir jei vibracijos šaltinis yra skirtingas, skiriasi klaidos. Todėl reikia, kad nėra jokių Vibro mašina, Iškirtimo staklės ir kita įranga, stiprus šaltinis.

6. šviesos

Šviesa taip pat priklauso nuo aplinkos temperatūros, kurios lengvai ignoruoti žmonių, ypač be šilumos išsaugojimo priemones, windows, nustatymas, matavimo kambaryje pastatyti ant dviejų gretimų sienų kampe. Esant saulės, ji padės temperatūra skirtingų kompiuterių klasėje, kuri matavimo paklaida. Šviesą kambaryje donand #39; t būti per arti vienos koordinačių matavimo mašinų.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com