Namuose > Sprendimai > Turinys

Įvadas suspausto oro

Mar 06, 2017

Pasinaudodamos oro slėgio ir oro srauto užsiimti visus darbus rūšių yra vadinamas "pneumatinis technologija", ir į suspaustas oras yra vadinamas "suspaustas oras".

Oras yra žaliava suspausto oro, todėl cheminės savybės suslėgto oro yra tas pats kaip oro. Kaip energijos šaltinis, ji turi aukštus saugos, taršos nemokamai, ir tt Be to funkcija, talpa suspaustu oru yra labai stipri. Tol, kol gerai rinktuvas ruonių, energijos gali būti laikomi konteinerį visą laiką.

Suspaustas oras turi daug privalumų kaip galios pobūdžio, todėl yra plačiai naudojami.

1 (2) .jpg

Funkcija suspausto oro

Kadangi oras yra vienas iš labiausiai paplitusių suspaustu terpę, suspaustas oras yra lengva gauti ir ji negali sukelti taršą, todėl suslėgtas oras yra naudojamas įvairiose srityse ir pramonės suvokti automatizavimo ir sutaupyti darbo sąnaudas.

Taigi dėl to, kad aukšto slėgio suspausto oro funkcija, tai yra įmanoma, turi būti taikomas pramonėje koordinačių matavimo mašina. Dėl CMM, suspausto oro yra šių taikymą:

1.Valstybės suspaustas oras gali suteikti galią statinio slėgio tipo oro guolis (taip pat vadinamas oro guolio. Žemiau mes jį vadiname oro guolis).

Labiausiai KMM priimti nulinį trinties judėjimą oro guolio. Principas yra įvesties aukšto slėgio suspausto oro nuo įleidimo angos į oro guolio, tada oro tekėti per skylę dėl oro guolio paviršiaus. Tokiu būdu, bus oro tarpas, kaip tam tikrą storis oro plėvelės tarp oro guolio ir ceîu. Oro plėvelė gali padaryti judančių dalių judėjimo realizuoti apytikslę nulis trintį. Tokiu būdu, jis gali garantuoti normalų darbą CMM. Todėl, suspaustas oras gali garantuoti normalų darbą CMM.

2.Šio suspaustas gali suteikti galią cilindrų pusiausvyrą.

Kaip ir koordinuoti matavimo mašina , Z ašis yra vertikalia kryptimi, todėl jėga padaryta svorio, turi būti pašalintos kitų komponentų. Dėl sklandaus judėjimo, patikima padėties, paprastos struktūros ir lengvai reguliuojamas privalumų, likutis cilindrų šiuo metu yra pirmasis pasirinkimas balanso dalį visų koordinačių matavimo mašinas. Iš aukšto slėgio suspausto oro funkcija yra akivaizdus balanso sistema.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

E-paštas: overseas@cmm-nano.com