Namuose > Sprendimai > Turinys

NANO CMM montavimo paruošimas

Oct 10, 2016

Pomatavimo aparatasPrašome pristatyti vartotojui, tai rimta stiprintuvą; būtina patikrinti ir ar paruošti instaliacijai, pvz., įrenginio vietoje, transporto ištrauka ir pristatymo priemonė.

1. pakuotės patikrinimas

Patikrinkite ir skaičius, pakavimo dėžutės, serijos numerį ir išvaizda statusą. Kai trūksta, ar kažkas neveikia, susisiekite su susijusių tiekimo departamento laiku išsiaiškinti tiesą ir susisiekite su mumis.

2. išardyti pakavimo langelį

Pakavimo dėžutė turėtų atidaryti mūsų technikai ir vartotojo kartu. Lauke dalys turi būti apsaugotas nuo metu neveikia. Po pakavimo langelį Atidaryti, prašome patikrinti krovinio režimas, kiekis ir izoliuotų vienetų pagal pakavimo sąrašą.

3. išvalyti priedai

Siekiant apsaugoti CMM ir dalys nuo žalos ar rūdžių transportavimo metu, CMM komponentų supakuoti atskirai, prieš išvežant nuo togamintojas. Prašome valyti up prieš diegimą.

4. maitinimo ir oro siurblys

AC 220V stabilios įtampos nereikia. Vartotojas turėtų parengti išimtinė įžeminimo kabelį. Srauto ir slėgio oro siurblys turi atitikti reglamentus. Kad oras turi būti valomas prieš vyksiančiam CMM. KMM suspausto oro turi būti sausas ir oro temperatūra turi būti įrengti šalia matavimo kambario temperatūroje, siekiant užtikrinti, kad ant oro baliono dalių normaliai dirbti siekiant užtikrinti tikslumą ir stabilumą, CMM.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com