Namuose > Sprendimai > Turinys

Kaip tiksliau išmatuoti? (I)

Jun 29, 2017

Tam reikia patikrinti ir analizuoti įvairiais aspektais, kai randame tą pačią programą, tą pačią dalį ar funkcijas, "keli testavimo rezultatai yra gana skirtingi, netgi skirtingi operatoriai gali išeiti skirtingus rezultatus arba išmatuotas rezultatas nesuderinamas su faktine surinkimo būsena. Kaip greitai rasti problemą ir pašalinti kokybės patikrinimo riziką, atlikite šiuos veiksmus:

Pirmiausia patikrinkite ruošinio užveržimą ir tvirtinimą

Kadangi granito stalviršis yra labai sklandus, jei ruošinys yra dedamas tiesiai ant stalo, jis judės matavimo mašinų gravitacijos centre arba pagreitintas judesys generuoja virpesius. Visa tai turės įtakos matavimo rezultatams, ypač kai atsarginės dalys yra labai mažos ir lengvos. Be to, atrodo, kad gumos ar plastiko sluoksnis gali apsaugoti darbo stalą. Tačiau dėl atsarginių dalių pakartojamumo bus blogai matoma. Taigi, atliekant partijos testavimą, siūloma patvirtinti mokslinę užstrigimo būdą, trys balai palaiko lokalizaciją ir privalo turėti patikimą ir patogų atskaitos tašką, kad būtų užtikrintas užveržimo pasikartojimo tikslumas.

image.png

Antra, pasirinkite tinkamą stiliaus konfigūraciją

A)      Kai kurioms atsarginėms dalims, kurios be šlifavimo mašinos apdorojimo ar perdirbimo perpylimo, rekomenduojamas didesnio skersmens plunksnas; Dėl lengvai deformuoto ruošinio siūloma pasirinkti mažą jėgos matavimo galvutę.

B)     Zondo kalibravimas

Matavimo galvutės kalibravimo teisingumas yra matavimo tikslumo garantija, ypač daugiakampio pozicijos ir žvaigždės tipo zondo kalibravimas, kurį reikia patikrinti dvigubai, kad būtų užtikrintas matavimo tikslumas. Norint patikrinti zondą naudojant standartinį rutulį, kiekvieno sluoksnio kalibravimo taškai turėtų būti atitinkamai padidinami, kad būtų užtikrintas didelis matavimo tikslumas; Siekiant išmatuoti sudėtingo išlenkto paviršiaus savybes, būtina padidinti kalibruotų sluoksnių skaičių; Svarbu pastebėti, kad mes dažnai ignoruojame išsamią informaciją: patvirtinti, kad galvos komponentas yra užsukamas; Patvirtinti, kad jūsų adatų rubinas yra sferinis ir Standartinis sferinis yra švarus.Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

El. Paštas: overseas@cmm-nano.com