Namuose > Sprendimai > Turinys

Kaip padaryti matavimą tiksliau

Jul 13, 2017

Produkto testavimo procese, kai daugelį kartų bandoma ta pati programa arba tos pačios dalys, nustatyta, kad bandymų duomenų skirtumai yra dideli, išvestis nesuderinama arba skiriasi nuo tikrojo surinkimo būdo, todėl ją reikia patikrinti ir analizuoti. Keletas aspektų. Toliau pateikiami taškai.

A. Tvirtinimas ir tvirtinimas

Kai dauguma naudotojų matuoja dalis, jie mano, kad darbinio svorio savitasis svoris gali neleisti jo matuoti. Tiesą sakant, granito stalas yra labai sklandus, jei darbinį elementą įdedate tiesiai ant stalo, padėtis pasikeis dėl to, kad mašinos svėrimo centras ar judėjimas vibruojamas, todėl pasikeis matuoti rezultatai. Ypač tada, kai detalė yra maža ar lengva.

Siekiant išbandyti partiją, turi patvirtinti mokslinius būdus nustatyti, ty 3 balai palaiko lokalizaciją, ir turi turėti patikimą ir patogų atskaitos tašką, kad būtų užtikrintas užspaudimo pasikartojimo tikslumas.

QQ图片20160114095903_副本.jpg

B. Pasirinkite tinkamą plunksną

1. Tinkamas plunksnakočio skersmuo

Kai kurie "tušti gabalėliai" yra be apdorojimo ar smulkinimo. Kadangi savikontrolė yra didelė, ji taip pat gali sukelti didelį pakartojamumą. Tokiu atveju siūloma pasirinkti didžiulį plunksnako skersmenį ir surinkti daugiau taškų dėl savybių, kad gautumėte gana vidutinį efektą ir gautumėte gerą pakartojamumą.

2. Reikiamas stylus ilgis

Stūmoklio ilgis ir svoris turi didžiulę įtaką matavimo tikslumui ir pakartojamumui. Zondo apkrovos ir zondo jautrumas (taip pat matavimo zondo tikslumas) dažnai yra prieštaringos vertės pora. Stūmoklis ir pratęsimas už zondo apkrovos gali sukelti trikdžių paklaidą ir sutrumpinti zondo tarnavimo laiką. Taigi, naudodami ilgesnį plunksną, pasirinkite atitinkamą didesnį siurbimo puodelių arba matavimo zondo svorį.

3. Zondo kalibravimas

Zondo kalibravimo teisingumas yra matavimo tikslumo užtikrinimas, ypač zondo padėtis ir zondo kalibravimas, turi būti patikrinta, siekiant užtikrinti matavimo tikslumą.

Naudojant sferą ir didesnio matavimo tikslumo atveju, kiekviename sluoksnyje reikia padidinti kalibravimo taškus; Sudėtingų paviršiaus ir kreivės charakteristikų atveju turime tinkamai padidinti tikrinimo sluoksnių skaičių.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

El. Paštas: overseas@cmm-nano.com