Namuose > Sprendimai > Turinys

Kaip kontroliuoti CMM tikslumą realiu laiku

Jan 19, 2017

Daugelis vartotojų nėra aiškios savo koordinačių matavimo aparatas (CMM) tikslumo po naudojant tam tikrą laikotarpį. Kaip kontroliuoti CMM tikslumą realiu laiku, Čia rekomenduojame šiek tiek savistabos metodą.

1. Naudojant standartinę tikrinimo įrankis

Geriausias būdas patikrinti mašina tikslumo yra su standartine patikrinimo priemonė. GAGE blokas, žiedas gabaritas, sfera, didelio tikslumo kampo aikštė, ir tt Kai temperatūros pokyčių ar didesnis matavimo tikslumo reikia, mes galime naudoti kaip standartinę priemonę ištirti ilgį, apvalumas, skersmuo ir kitus parametrus. Kai būtina, taip pat galime vykdyti atitinkamą korekciją. Tai yra labai naudinga operatoriui.

2. Naudojant standartinę darbo-gabalas

Naudojant standartinį darbu gabalas patikrinti mašinos tikslumą, tačiau yra gana sudėtingas, tai gali atlikti tik tam tikrą laiką. Patogesnis būdas yra naudoti tipišką darbu gabalas, atlikite automatinę matavimo programą, įvertinti daugelį kartų pagal gerai mašina kalibravimą. Tada apskaičiuokite pagal statistinės reguliarumo ir įrašyti pagrįstą vertę ir tolerancija asortimentą.

Jei nejausite jokio iš pirmiau nurodytų dviejų metodų pasitikėjimą, taip pat galite susisiekti su mumis ir mes pasiūlysime pridėtinės vertės paslaugas.

Matavimo sistemos atnaujinimas

Konfigūravimas pažangiausias matavimo kontrolės sistemą klientų pradžioje matavimo mašina, todėl visą matavimo mašina pereiti prie dabartinės pasaulinės pažangių technologijų lygį, tobulinant matavimo efektyvumą atnaujinti, apdailos visas patikrinimo darbų rūšių.

Tikslumas kalibravimo ir korekcija

Reguliariai atlikti kalibravimą ir pataisą, kad mašina vartotojas galėtų įranga visada išlaikyti aukštą tikslumo, didelio efektyvumo, siekiant užtikrinti matavimo rezultatų tikslumą.

matavimo programinė įranga

Per atnaujinimo ir tobulinimo programinės įrangos funkcijos, kad patenkintų klientų paklausą kiek ir teikti specializuotos programinės įrangos įvairovė atrankos, kurti specialias matavimo sprendimus mūsų klientams.

priežiūra

Padaryti aukštus standartines Reguliari techninė priežiūra sprendimus klientams, užtikrinti patikimą veikimą matavimo mašina, pratęsti tarnavimo laiką matavimo mašina. Tuo pačiu metu teikti pakankamai matavimo mašinų atsarginės dalys, padaryti savo matavimo mašina naudojant be rūpesčių.

techninis mokymas

Pasak naudojant savybes, todėl profesionalų užsakymą mokymo pamoka, atsakydamas į klausimus, kad jums greitai suvokti techninius įgūdžius ir pagerinti aptikimo efektyvumą.

On-site paslaugų

Paslaugos po prekių pardavimo inžinieriai suteiks vietoje paslaugas klientams, pirmą kartą, kurios gali leisti jums tikrai patirties Nano Uždaryti kokybiškas paslaugas.

įranga

NANO galime pateikti įvairių nešiojamų funkcinį rungtynių į paprastą matavimo amato.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

E-paštas: overseas@cmm-nano.com