Namuose > Sprendimai > Turinys

Kaip valyti CMM grotelės valdovas

Sep 02, 2016

Didelio tikslumo koordinačių matavimo mašinų yra reikalaujama, kad darbo aplinka be dulkių patalpose, temperatūra turi būti kontroliuojamas tarp 18 – 22 laipsnių, oro drėgmė, kontroliuoja nuo 40 % iki 70 %. Taip matuojant aplinkos, turi būti įdiegta su tinkamu oro kondicionavimo įranga. Sąlyginis vartotojas gali pasirinkti įdiegti džiovinimo oro kokybei užtikrinti. Norstrys koordinačių matavimo mašina tokia gera aplinka, grotelės valdovas dar reikia padaryti priežiūra reguliariai. Tai užtikrina matavimo tikslumą ir prailgina eksploatavimo laiką trijų koordinačių, matavimo prietaisas.

Grotelės liniuotės tikslumo matavimo komponentas, jo išlaikymo vaidina svarbų vaidmenį gerinant matavimo tikslumą. Smūgių yra tinkamas būdas valyti grotelės valdovas pastabos:

Pirma, panirti į bangas sugeriančios kamuolys su dehidratuotas alkoholis, imtis sugeriančios kamuolys Wycieranie iš vienos pusės grotelių valdovas, į kitą pusę ir keisti ją ištrinti vėl švarios medvilnės kamuolys. Medvilnės kamuolys negali būti pakartotinai ir neturėtum valykite pirmyn ir atgal. Ypatingas dėmesys skiriamas, poreikio neliesti skaitymo galvutę procese apliejimo. Nes nuskaitymo galvutė yra įpratę skaityti grotelės jutiklio kalibravimas, jo vieta ir atstumas nuo grotelės yra tiksliai suderintas. Pakeitus šiuos dalykus, tai sukels skaitymo klaidų, kurios negalite paleisti sistemos, todėl būtinai Atkreipkite dėmesį į ją; Ir neleiskite triukšmo, medvilnės pluošto klijuojami, grotelės, pluošto adsorbcijos gamins elektrostatinis daryti įtaką skaitymo galvutę. Grotelės liniuotės turėtų būti nuvaloma ne dažnai, ketvirtį ar pusmetį yra gerai.

Renishaw atidaryti grotelės valdovas, yra savotiška apsauginė plėvelė ant grotelių valdovas sluoksnio. Jei norite išvalyti jį, panirti į vandens ganosi arba nuvalykite bevandenio etanolio flannelette. Tačiau kokybė, bevandenis etanolis turi būti didelis, metanolio, kuris turi neviršyti nes metanolio yra korozijos apsauginė plėvelė.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:overseas@cmm-nano.com