Namuose > Sprendimai > Turinys

Kaip pasirinkti matavimo programinę įrangą?

Jun 22, 2017

Programinė įranga leidžia matavimo mašinai atitikti galimą greitį ir tikslumą.

Šiandienos matavimo programinė įranga gali pasiekti šį lygį, net ir sudėtingesnėse programose nereikalingos žinios apie kompiuterių programavimą. Šiandien matavimo programinė įranga yra valdoma meniu, ji primena operatoriui, ką jis turi padaryti, ir net rekomenduoja greičiausiai.

 

Programinės įrangos programos taip pat turi statistinės analizės ir kontrolės funkcijas. Taikomoji programinė įranga plonasienių gabalų matavimui supaprastina ruošinio, kuriame yra žingsnių briaunos, veržlių ir varžtų padėtis ir matavimas. Visiškai funkcinis kontūras leidžia matavimo mašinai greitai ir tiksliai patvirtinti sudėtingus, nehemometrinius, netiesioginius ruošinius. Tokie kaip turbinos geležtės, sraigtinis kompresoriaus rotorius, pavarų dėžė, stūmoklis, CAM ir alkūninis velenas.

 

Minkštasis matuoklio darbo paketas gali grafiškai sukonstruoti matuoklį ir įterpti dalių ypatybes matematiniais metodais, kad būtų galima ištaisyti geometrinius matmenis. Kai kuriose programose tokie moduliai yra skirti matuoti ne taisyklingų formų, tokių kaip plonos sienos ir plastiko surinkimas, priekinis stiklas ir išmetimas. Tai sumažina brangių fiksuotų skaitiklių poreikį. Kiti moduliai gali atlikti 2 ir 3 d optimizavimo procesus ir gali atlikti profilių palyginimus.


image.png image.png


Pramonė parengė ir plačiai priėmė duomenų perdavimo standartą, pvz., Matavimo sąsajos standartą ( DMIS ), kuris naudojamas norint užbaigti ryšį iš CAD sistemos prie Matavimo mašina ; Pradinis grafinis mainų standartas (IGES) - tai duomenų mainai iš CAD sistemos į CAD sistemą. Tokia funkcija leidžia matavimo funkcijai pakakti naudoti atvirkštinėje inžinerijoje. Tuo metu gaminio duomenys gaunami iš modulių ar dalių matavimo. Duomenų perdavimas taip pat gali būti naudingas CAD duomenų kūrimo ir matavimo procedūroms. Tinkamoje situacijoje, net ir neprisijungus, tai gali padėti sumažinti matavimo mašinos naštą masinei gamybai. Todėl, Tinkamos matavimo programinės įrangos pasirinkimas yra labai svarbus.

"Nano Metrology" priima visame pasaulyje žinomą matavimo programinę įrangą - "Rational DMIS", kuri yra vizualizuota, patogi ir protinga. Tai gali padėti jums dirbti su dideliu efektyvumu ir įsitikinti, ar jūsų produkcija yra kokybiška, ir tai gali būti jūsų geriausias pasirinkimas dirbti.

 

Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

El. Paštas: overseas@cmm-nano.com