Namuose > Sprendimai > Turinys

Kaip pasirinkti CMM?

Jun 12, 2017

Trijų koordinačių matavimo mašinos funkcija yra greitai ir tiksliai įvertinti matmenų duomenis. Toliau pateikiama, kaip pasirinkti CMM :

Trijų koordinačių matavimo mašina matuoja ruošinius, naudojančius daviklį, vadinamą zondu, gauti duomenys gali būti derinami su artefakto ar specifinės artefakto, pvz., Skylės, aprašymu. Apibūdindami šiuos matmenis lengviau nustatyti, ar artefaktas ar funkcija yra per bloga. Taip pat pateikiama informacija, kaip ištaisyti gamybos proceso aberacijas.

(I)                    Tegul koordinačių matavimo mašina tinka jūsų paraiškai

Jei jūsų darbui reikalinga koordinačių matavimo mašina, kaip pasirinksite geriausią?

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra patvirtinti, kokio tipo CMM reikia. Pagal vietą, kurioje yra galvos vieta matavimo mašinoje, yra trys pagrindiniai tipai: vertikali, horizontali ir nešiojama. Vertikalios koordinatės matavimo mašinai zondas yra sumontuotas vertikaliai, matavimo prietaiso tikslumas yra didesnis nei horizontalios matavimo mašinos. Kadangi tilto tipas yra stabilesnis ir jame yra mažiau judančių dalių, todėl jis turi geresnį tvirtumą ir stabilumą. Vertikalioje trikampio koordinačių matavimo mašinoje yra įvairių matmenų, galite jį naudoti, norint matuoti mažos pavarų fiuzeliažą variklio dėžei ar net komerciniam orlaiviui.

Horizontalioji matavimo mašina sumontuota zondu horizontalioje ašyje. Jie dažniausiai naudojami didelių ruošinių aptikimui, pavyzdžiui, automobilio korpusui.

Nešiojama matavimo mašina supaprastina artefaktų ir agregatų, kurie negali būti perkelti į matavimo mašiną, portable   Matavimo mašina gali būti sumontuota ant artefakto ar surinkimo dalies arba netgi viduje, tai leidžia matuoti vidinę erdvę. Naudodamiesi nešiojamuoju įrenginiu galite išsaugoti judantį, gabenimo laiką.

image.png


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

El. Paštas: overseas@cmm-nano.com