Namuose > Sprendimai > Turinys

Kaip kalibruoti CMM zondo galvutė

Feb 13, 2017

Koordinačių matavimo mašinų (CMM) yra naudojamas daugiau ir plačiau mašinų, automobilių, aviacijos, pelėsių ir kitų pramonės šakų, ir objektas turi būti aptinkamas tampa vis labiau ir labiau sudėtinga, tam reikia bandymų personalo gali stiebas lankstus taikymas matavimo procesas. KMM zondo galvutė yra svarbi, ji vaidina labai svarbų vaidmenį, ir gali suteikti tvirtą pagrindą matavimo tikslumą. Prieš naudojant CMM, tai pirmiausia reikia kalibruoti zondo galvutė siekiant nustatyti tikslūs.

Mes galime naudoti šiuos veiksmus, norėdami sukalibruoti zondas galvą . Pirma patvirtinti diegimo kryptį zondo plunksna, ar suderinama su KMM ašies kryptimi, po pašalinti zondas Auginti literatūros, ji turi būti kalibruojami. Tai reikia, kad būtų užtikrintas plunksna būti nustatytas ir patikimas. Ir zondas galva ir adata reikia kalibruojama naudojant specialias priemones, siekiant užtikrinti rubinas rutulinis būti švarus ir jokios žalos. Iš pratęsimo baro įrengimas turi atitikti apkrovos pajėgumo matavimo galvutę.

Kad zondas plunksna išplėstinė baras, plunksna ir zondas įsteigti teisingai, naudojant iš zondo galvutė yra teisinga. Standartinė skersmuo turi būti tikroji vertė kalibravimo sertifikatu. Kalibravimas greitis zondo galvutė turi atitikti matavimo greičiu. Kai kalibruojant vieną zondą, turėtų atkreipti dėmesį į tarp plunksna skersmens ir sferos nuokrypis.


Prašome pranešti mums, jei turite klausimų ar patarimų

Paštas: overseas@cmm-nano.com