Namuose > Sprendimai > Turinys

Penkių ašių REVO kelių lietimų jutiklis matavimo sistemos

REVO-2 yra naujas atnaujinti produkto, kuris yra revoliucinės kelių jutiklis koordinatinių matavimo mašina penkias ašis matavimų. REVO 2 ir naujas CMM valdiklio UCC S5 yra – pasimokyti iš sėkmingų REVO kelių lietimų jutiklis sistema, kuri yra stipresnis galios ir bendravimo sugebėjimų ir gali būti naudojamas kartu su RVP vaizdas zondą ir kitus naujausius REVO jutiklius.

 advanced trigger scanning probe five-axis fast scanning probe

REVO 2 priimamas su sunkiai sferinės oro, atsižvelgiant į jos dviejų rotorių ašį, kuri gali būti standžios matavimo platformos technologija optimizavimas. Dvi ašis varo į pažangiausias variklis be šepetėlių, rezoliucija daviklio keičiamas originalas 0,08 sekundės iki 0,002 sekundžių. Pridėjus 100 mm ilgio adata, ji nustatymo skiriamoji geba gali pasiekti iki 0,001 Umm, kuris yra beveik 40 kartų nei gamybos technologijas.

Renishaw pateikė naują vaizdo galvutė (RVP), kuris gali būti naudojamas kartu su REVO. RVP prideda funkcijas, pvz., paleidiklį, greitai kreipkitės į nuskaitymo ir paviršiaus šiurkštumo matavimo bazės nekontaktinės aptikimo sustiprinti REVO kelių lietimų jutiklis funkcijas.


Prašome pranešti man, jei klausimų ar patarimų

El. paštas: overseas@cmm-nano.com