Namuose > Sprendimai > Turinys

Užtikrinti tikslumą, koordinačių matavimo mašinų--Granitas

Tikslumo gamyba yra vienas iš svarbiausių vystymosi kryptis, mechaninės gamybos, ji tapo matuojant apie aukštųjų technologijų šalies simboliu. Pažangiausių technologijų ir gynybos pramonės priklauso tikslumo nustatymas. Trys koordinuoti matavimo aparatas kaip vienos rūšies aukštos veiksmingątikslumo matavimo prietaisai, plačiai naudojamas mašinų gamyba, prietaisų gamybos, elektronikos pramonė, erdvėlaivių ir nacionalinės gynybos pramonė. Granitas – trys koordinačių matavimo taikymo patvirtino anksčiau kaip prieš keletą metų. Nėra jokios kitos medžiagos, kuri yra geriau nei granitas, kuris gali atitikti matavimo.

Įranga:

Dalis: 3,07

Tamprumo modulis: 128Gpa

Gniuždomasis stiprumas: 262.2Mpa

Flexure stiprumas: 374.8Mpa

Vandens absorbcija: paprastai 0,5 ~ 0,7 proc.

Koeficientas linijinio plėtimosi: 55 ~ 73 × 10-6℃

Kranto kietumas: 79.8(Amount to HRC>55)

Privalumai:

1. stabilus. Po vieną šimtą milijonų metų natūralus senėjimo gydymo, vidaus streso buvo pašalintas. Struktūra yra stabili, kuris yra beveik be deformacijos, tikslumas gali išlikti stabili ilgą laiką.

2. paprasta perdirbti. Malant, poliravimas, tai lengva gauti didelio tikslumo ir paviršiaus šiurkštumas. Tai nėra jautrūs temperatūrai. Šilumos laidumo koeficientas ir šiluminio plėtimosi koeficientas koeficientas yra mažas, net nesant konstantatemperatūros aplinkojegalite išlaikyti tikslumą. Tikslioji įranga, iškraipymo sukelia temperatūra turi įtakos tikslumą. Tačiau granito nėra jautrūs temperatūros, temperatūra yra atsipalaidavęs, todėl gali pasiekti didesnį tikslumą.

3. lengva priežiūra. Su sąlyga, paviršius švarus, granito turi geresniu atsparumu, be deformacijos, todėl tai neturės poveikio jų tikslumą.

4. geras vibracijos absorbcijos. Vibracija yra nepalankių faktorių matavimo tikslumo.

5. ne laidininko, diamagnetic.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com