Namuose > Sprendimai > Turinys

Naujos kartos matavimo naujovių

Penkias ašis matavimo technologijos remiasi sinchroninio judėjimo trijų koordinačių matavimo machine(CMM) ir zondo pagrindinę ašį, kuri sumažina dinaminis klaidos pagal greitaeigių matavimo. Penkias ašis yra taikomas kompleksas artefaktus, didelio tikslumo, didelio efektyvumo matavimas, ypač aviacijos, kosmoso, karinės pramonės ir kitose srityse.

Tradicinis matavimo metodas, CMM atlieka visus būtinus judėjimo paviršiaus duomenims gauti. Inercinės pagreičio sukels mašina struktūra nuokrypis, ir tada matavimo paklaida ateina į šviesą.

PH20 probe headhigh speed five-axis scanning probe

Penkias ašis matavimo technologijos yra naudojamas kartu su nemokamai sukimosi zondas, zondo perkelti ant dviejų sukimosi ašies tuo pačiu matavimo metu. Kurios pralaužti tradiciniai apribojimai. Todėl CMM gali dirbti jo geriausias būdas, t. y. CMM perkelti pagal vieną Vektorius juda pastoviu greičiu kryptimi. Santykinis į į KMM, zondo galvutė turi lengvesnės svorio ir geriau dinaminių charakteristikų, ir geriau prisitaikyti. Taigi jis sugeba greitai stebėti darbą vnt geometrijos, ir neimportuos kenksmingų dinaminis klaida. Be to ji taip pat gali pagreitinti iki paviršiaus matavimo greitis, sutrumpinti matavimo ciklą.

Penkias ašis matavimo technologijos ne tik gerinti matavimo našumą bet sutrumpinti gamybos trukmę ir didžiausio laipsnio, kurioje pateikti išsamesnius kokybės vertinimo gamintojams.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:overseas@cmm-nano.com