Namuose > Sprendimai > Turinys

Operaciją prieš pradedant į KMM

Sep 19, 2016

3D matavimo prietaisas yra savotiškas tikslumo matavimo mašina. Todėl jų tikslumas yra raktas, bet tikslumas ne tik sprendžia pati mašina, pvz., jos rėmas, zondas ir t.t., jis taip pat sprendžia aplinkos ir veiklos gebėjimus. Toliau yra keletas pastabų apie operaciją prieš pradžią, CMM.

Kreipiančioji liniuotė, perdirbimo tikslumą ir 3D matavimo aparatas yra didelis, ir atstumą tarp oro guolis yra mažas. Jei yra dulkių ar kitų priemaišų vadovo, tai sukels dujų guolių ir vadovas geležinkelių nulio. Todėl vadovas turi būti valomi kiekvieną kartą prieš pradedant mašinos. Metaliniai turėklai turi būti valomi su aviacijos benzino trynimas (120 arba 180 # benzinas) ir granito vadovas turi būti valomi naudojant grynąjį spiritą.

Prisiminti, negali duoti jokių tepalų dujų guolių proceso priežiūra; Matavimo mašina net jei ne būti naudojamas ilgą laiką, taip pat turėtų išlaikyti veiksmingą aplinkos temperatūros drėgmės. Todėl rekomenduojame atlikti reguliarias oro kondicionierius sausinimas sujudėjus matavimo mašinos pagal aukštos temperatūros ir didelio drėgnumo aplinkoje;

Jei trys koordinačių matavimo mašina nenaudojama ilgą laiką, jis turi būti ruošiamas prieš pradedant darbą: kontroliuoti patalpų temperatūros ir drėgnumo (apie 24 valandas), drėgnoje aplinkoje taip pat turėtų būti reguliariai atidaryti elektros valdymo spintos plokštės būtų visiškai sausos ir išvengti žalos dėl drėgmės, kai staiga įkrovimo. Tada patikrinkite oro tiekimo, elektros energijos tiekimo. Tai geriau sukonfigūruoti šaltinio įtampai stabilizuoti.

Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:overseas@cmm-nano.com