Namuose > Sprendimai > Turinys

Koordinatinės matavimo mašinos, CNC apdirbimo

Aug 25, 2016

Su plėtra gamyba, CNC staklės buvo plačiai naudojami. Visi perdirbimo įmonės turi savo CNC mašina arba skaitmeninio valdymo apdirbimo centrai. CNC staklės yra stiprinti perdirbimo įmonių, kurios gali padaryti apdirbamoji pramonė gamina aukštos kokybės mechaninis produktus, tuo pačiu metu gali sumažinti gamybos laiką, pagerinti ekonominę naudą įmonėms.

percision measuring machine

Trys koordinačių matavimo aparatas yra savotiškas matavimo įranga Kombinuotosios optinės, mechaninės, elektroninės ir kompiuterio valdymo technika itin tikslūs, didelio efektyvumo. KMM išrašyti veiksmingą matavimo pirmas straipsnis patikrinimo ir sudėtingos formos ir tikslumo dalių gamybos procesą. Taigi ji gali suteikti kuo veiksmingiau ir tikslūs duomenys staklių tvirtinimo ir reguliavimo pjovimo įrankio pozicija kompensacijos ir apdorojimo programa.

Gamybos įmonės turi savo tikslumo CNC apdorojimo įrangos teisę į darbą, aukštos kokybės produktus. Aukštos kokybės produktai iš esmės yra realizuotas per visą gamybos procesą, o ne pasikliauti baigiamąjį tikrinimą. Šiuolaikinės gamybos pramonės kokybės tikslas yra kiek įmanoma dalių gamyba pagal projekto reikalavimus. Tačiau, siekiant išlaikyti nuoseklų gamybos procesą ir dizaino, jūs turite kontroliuoti gamybos procesą. Gamybos proceso kontrolė yra efektyviausias būdas yra tiksliai išmatuoti dydį, po to, kai gauti dydžio informaciją, analizuojant kontrastas gali atsiliepimų į gamybos procesą, pagerinti perdirbimo technologijos arba gamybos proceso, siekiant nuolat gerinti produktų kokybę.

five axis auto probe head PH20

Trys koordinačių yra vienas iš labiausiai efektyvių metodų tiksliai matuoti ir įvertinti dydį, o galima vietoj įvairias matavimo priemones. Tokiu būdu žymiai sumažinti įrankius reikia atlikti sudėtingų gaminių bandymai ir pirkimo sąnaudų, kurios savo ruožtu turi labai sumažinti bandymo metu.

CNC apdirbimo įranga negali dirbti be CMM mechaninių gaminių gamyba. Tris koordinates galima numatyti plėtros bei CNC produktus, siekiant užtikrinti aukštos kokybės produktus, patikimus duomenis ir atlieka svarbų vaidmenį siekiant pagerinti ekonominę naudą įmonei.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:overseas@cmm-nano.com