Namuose > Sprendimai > Turinys

KMM atvirkštinės inžinerijos naudojimas

Aug 11, 2016

Atgalinė inžinerija yra savotiškas produkto partijos gamybos ir paskesnėms technologija, sukurta iš 20-ojo amžiaus. Nes tai yra skirtingai nuo tradicinių produktų kūrimo tvarka, todėl, dažnai minima kaip apgrąžos inžinerija. Apgrąžos inžinerijos kyla dėl komercinių ir karinių aparatūros srityje. Jos pagrindinis tikslas yra atlikti originalius produktus matuoti kai negali lengvai gauti informaciją, būtiną gamybos. Antra – naudoti CAD nustatyti produkto modelį, tada atlikti tinkamų sąlygų, kurios produkto modelio gaminti naujus produktus. Apgrąžos inžinerijos, trys koordinačių matavimo aparatas yra svarbi įranga. Produktas originalus skaitmeninis ir produkto paviršiaus rekonstrukcijos proceso reikalinga trijų koordinačių matavimo mašina.

Skaitmeninis originalių produktų yra pirmasis žingsnis į atvirkštinės inžinerijos plėtrą, taip pat yra svarbiausias žingsnis. Tikslumą, skaitmeniniai produktai gali turėti įtakos produkto analizės struktūra ir antrinės produkto vystymo. Naudojantis koordinuoti matavimo aparatas, gali pasiekti aukštesnio tikslumo reikalavimus ir produkto modelio tiksliai 3 d.

Trys koordinačių matavimo aparatas gali būti suskirstyti į du tipus: susisiekti su matavimo ir Nekontaktinė matavimas. Susisiekite su matavimo metodas atliekant stebėjimus galvos prisilietimo su mėginiais ir įrašyti koordinatės paviršiuje mėginio. Tai gali būti dalijama į paleidiklio tipas ir ištisiniai. Didelių mėginių lėktuvų, automobilių ir kitų pramonės šakų, paprastai pasirinkti kontaktinis matavimas. Dirbtinai gali būti planuojama sukelti tipo matavimo, kuris gali gauti daugiau taškų – didelio kreivumo arba aštrių kreivės kaita srityje. Esant gana plokščia zonoje, tai gali būti matuojamas su mažiau taškų tikslumo reikalavimo.

Nesąlytinės matavimo metodas daugiausia remiantis pagrindinis principas dėl optinių, akustinių, magnetizmas ir t. t. Greitai rinkti daug tankus taškų per visą paviršių mėginių rinkinys, kuris yra lengva naudotis, ir gali sumažinti dirbtinių vertinimo planą.

Duomenų kiekio sugauti trys koordinačių matavimo aparatas yra labai didelis, kuris gali pasiekti aukštą tikslumo reikalavimus. Taigi jis yra plačiau naudojamas apgrąžos inžinerijos.


Informuokite mus jei bet kurį klausimą ar patarimo

El. paštas: overseas@cmm-nano.com