Namuose > Sprendimai > Turinys

KMM naudojimo laivybos pramonė

Pastaraisiais metais Kinijos #39; s laivų statybos pramonei gauti precedento plėtra, atsižvelgiant į atitinkamus statistikos duomenys, 2013 m. Kinija #39; s laivų statyba baigta 4,534 dedveito tonų, nauji užsakymai pasiekė 69.84 milijonų dedveito tonų. Nuo 2010 m. kaip pasaulio #39; s laivų statybos, Kinijos nuolat Nr.1 per 4 metus pasaulyje.

Laivų gamybos pramonė yra šalies įsikūnijimas #39; s, gamybos technologijų lygį. Laivų dyzelinių variklių yra laivų statybos pagrindinių dalių, jos plėtros diskai staklių gamybos pramonėje ypač didelis sunkiasvorių staklių plėtra ir inovacijos, ir taip pat yra labai griežti reikalavimaimatavimo įrangaprisitaikyti prie didelio tikslumo dalių matavimas. Tipo jūrų dyzelinio variklio dalių ir komponentų daugiausia sudaro langelį dalys, įskaitant viršutines ir apatines karterio, švaistiklis, Alkūninis velenas, cilindro galvutės, smagračio apvalkalo dalys ir t. t. Palyginti su kitais komponentais, ji turi didelio dydžio, daugiau matavimo elementus ir didelio tikslumo. Taigididelis tiltas ir didelės platformos tikslumo matavimo prietaisasyra idealus sprendimas lova dyzelinio variklio dalių ir komponentų, ypač pagrindinių kūno matavimas.

Pagrindinio korpuso iams, dyzelinis variklis, jis palaiko visa dyzelinis variklis. Visos dalys ir pagalbinė sistema, tiesiogiai ar netiesiogiai nustatoma ant kūno, kurios sudaro kompaktiškas ir lengvai išlaikyti išvaizdą. Todėl nustatyti pagrindinio korpuso yra sudėtingiausias matuoti dyzelinių variklių parts.

NANO platformos serijosTitan, kadSantraukagali patenkinti didele darbo dalių matavimas. Mes turime pažangios technologijos, griežta gamybos procesus, teikti tikslią ir veiksmingą matavimo sprendimus dėl lėktuvų, nacionalinės gynybos, automobilių gamyboje, pelėsiai, laivai ir t. t.


Prašome mus informuoti, jei patarimai ar quesitions

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com